KURS prawa jazdy...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

KURS prawa jazdy...

Postprzez betina » środa 26 listopada 2003, 21:41

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jak uwazacie czy lepiej miec jedna godz jazdy w tygodniu aby miec odstep i uczyc sie testów czy jak najczesciej bo mój instruktor mówi mi ze jedna godz tygodniowo to wystarczająco poniewaz czekajc na nastepna jazde moge uczyc sie testów co wy otym uważacie???
betina
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2003, 23:36

Postprzez ella » czwartek 27 listopada 2003, 12:17

Ja jeździłam codziennie jedną albo dwie godziny, żeby szybciej skończyć kurs i zapisać się na egzamin. Później dokupiłam jazdy raz w tygodniu,żeby nie wyjść z wprawy do egzaminu praktycznego. Między teorią a praktyką miałam trzy tygodnie przerwy. Mnie instruktor nie mówił,że codziennie to za dużo. Codzienna jazda nie przeszkadzała mnie w nauce testów.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez barteks2 » czwartek 04 grudnia 2003, 19:37

Ile miałaś lat jak zapisałaś się na kurs?
barteks2
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 14:18

Postprzez ella » piątek 05 grudnia 2003, 12:58

27, a jaki to ma związek z ilością jazd :?:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez barteks2 » piątek 05 grudnia 2003, 18:27

Ci, co robią prawko po ukończeniu 18 lat (wcześniej 17), chcą zrobić je jak najszybciej. Natomiast Ci, którzy mają jeszcze 3 miesiące do 18-stki chcą jak najbardziej rozciągnąć kurs, aby nie mieć przerwy między kursem a egzaminem :)
barteks2
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 14:18

Re: KURS prawa jazdy...

Postprzez X » sobota 06 grudnia 2003, 02:46

betina napisał(a):Jak uwazacie czy lepiej miec jedna godz jazdy w tygodniu aby miec odstep i uczyc sie testów czy jak najczesciej bo mój instruktor mówi mi ze jedna godz tygodniowo to wystarczająco poniewaz czekajc na nastepna jazde moge uczyc sie testów co wy otym uważacie???


Twoj instruktor klamie. Jedna godzina tygodniowo jazd to jest bardzo malo :(. Ja jezdzilem 5 rsazy w tygodniu po min. 1 godzinie. I to jest wg. mnie najlepsze rozwiazanie... Dlaczego? Nie tracisz kontaktu z autem.

A testy rozwiazesz bez problemu. Jesli masz naprawde wielkie problemy, wystarczy wykuc sie ich na pamiec. Pytan jest nieduzo, powinno byc git :). Zreszta testami sie nie przejmuj. Skoncentruj sie (na jak najczestszych) jazdach :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Miihau » piątek 26 grudnia 2003, 21:03

W sumie jak dla mnie nauczenie testów zajęło tydzień, więc nie trzeba mieć aż takich odstępów :) a jazdy miałem średnio 1-2 razy w tygodniu ze względu na dużą liczbę kursantów.
Placyk i jego opanowanie zajmuje około 4h w całości i bez problemów. Potem pozostaje kwestia jazdy po mieści i na koniec wzięcie jeszcze raz placyku dla przypomnienia dzien przed egzaminem i jest OK :) i jeśli strs człowieka nie zeżre to wychodzi się z uśmiechem z WORDu :D no i oczywiscie jesli egzaminator nas polubil :P
http://outer-heaven.glt.pl
największy na świecie portal o Metal Gear Solid
Miihau
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 25 grudnia 2003, 10:32
Lokalizacja: Gliwice


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 250 gości