Prawo jazdy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Prawo jazdy

Postprzez spik15 » piątek 21 listopada 2003, 20:02

yo wszystkim mam pytanie czy jak zrobiłem prawo jazdy zdałem egzamin dzis to moge juz na legalu jezdzic a dokument dostane za 2 tygodnie ???
spik15
spik15
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 listopada 2003, 22:51
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Sławek_18 » piątek 21 listopada 2003, 20:15

:lol: :lol: Nie.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » piątek 21 listopada 2003, 21:31

k.u.r.w.a ludzie jakie wy pytania zadajecie?
pomysl chwile i sam sobie odpowiedz. jak jedziesz samochodem to musisz miec przy sobie dokument ktory jest dowodem ze zdales egzamin. takim dokumentem jest prawo jazdy.

a zreszta to co przed chwila powiedzialem nie jest prawda. mozesz jezdzic bez prawka, jak cie zli panowie (policja) zatrzymaja to powiesz im ze zdales egzamin a oni ci na slowo uwierza i sie pozegnasz z prawem jazdy.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » piątek 21 listopada 2003, 22:05

miros napisał(a):k.u.r.w.a ludzie jakie wy pytania zadajecie?


Oho, ktos tu chyba za duzo wypil albo ma zly dzien :). Tyle bylo postow ze malo ludzi pisze na forum, takie odpowiedzi na pewno ich zacheca do udzialu w forum ;).

Chcialbym przeprosic za kolege, ale to nie jego wina :). To wina Lakoma bo pokazal jak mozna na forum przeklenstwa przemycic :P.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » piątek 21 listopada 2003, 22:23

no ale X zrozum to jest naprawde trroche denerwujace sa takie pytania [/b]
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez X » piątek 21 listopada 2003, 22:36

Ale po to jest forum. Przeciez on tego po prostu nie wiedzial... Jak wpisalem sobie (dla sprawdzenia) w forumowej wyszukiwarce 'brak prawa jazdy' wyskoczylo mi 9 stron tematow (zupelnie nie majacych zwiazku z zapytaniem :), jak zmienilem parametry wyskoczyly mi 3 tematy, a w zadnym nie bylo odpowiedzi na Jego pytanie... O to mi chodzi... Cos tu nie gra :/

Dlatego nie zgodzilem sie z nadpobudliwoscia Mirosa :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » piątek 21 listopada 2003, 22:56

jeszcze jest jedna sytuacja, bedac po kursie i egzaminie zaliczonym czlowiek powoinien nie zadawac takiego pyt. A po pierwsze jest to chyba logiczne, ze bez prawa jazdy nie wolno jezdzic ? EoD 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » piątek 21 listopada 2003, 23:16

tu masz cos na ten temat:
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=258

powiem ci X ze ten typek wcale nie musial sie meczyc i szukac tego na forum bo rzeczywiscie troche trudno cos znalezc, ale tak na logikie: tylko (chyba jest jakis wyjatek, gdy sie zgubi to sie dostaje zastepcze) prawo jazdy upowaznia cie do jazdy samochodem. jesli nie masz go przy sobie tylko gdzies tam niby w urzedzie bo jeszcze go nie odebrales to nie jestes upowazniony do jazdy samochodem.

moze i nie potrzebnie sie <&%#$@>... ale poprostu nie moge patrzec na te MONDRE pytania. tak jak slawek napisal po zdaniu egzaminu powinno sie takie rzeczy wiedziec.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

>>>CZAS<<<

Postprzez Mmeva » sobota 22 listopada 2003, 02:41

Skoro pytał to może po prostu nie był pewny i chciał zasięgnąć naszej opinii, i jeśli siedzimy na forum to jesteśmy od tego, aby równiez na takie pytania odpowiadać. Miros - Tobie łatwo to znaleźć, bo pisałeś do tamtego posta odpowiedź, więc kojarzysz, ktos inny nie. Rozumiem, gdyby niedawno był założony post o takiej treści, ale tamtem jest sprzed około roku, i osobie postronnej wcale nie jest łatwo znaleźć...

Siedzimy na tym forum już długo ( nie pamietam dokładnie, ile Ty, ja w każdym razie prawie 2 lata) i jesli tak reagujesz na takie pytania to może czas się wycofać ( absolutbie do niczego Cie nie namawiam, byloby tu nudno bez starych forumowcow ;) )?? Przez ten czas przez forum przewineło sie już tyle wątków, że cięzko znaleźć taki, którego by jeszcze nie było ( my to wiemy, a ktos, kto jest tu po raz 1 ?), a forum jest też dla tych, którzy dopiero zaczynają, nieprawdaż? Przemysl to i nie objeżdżaj ludzi, bo gdy sam zdawałeś na prawko takie pytania jakoś Cie nie bulwersowały...
jak Ty byś się poczuł wchodząć na forum i widząc takie odpowiedzi. I dziwicie się potem, że ludzie się boją odezwać... smutne ;(
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez miros » sobota 22 listopada 2003, 18:44

bylem na forum jeszcze jak byla stare wersja, i nie mam zamiaru sie wycofywac.

powiem ci ze jak zdalem egzamin, to jakos bylo rzecza naturalna ze zeby jezdzic to trzeba miec papier a nie kombinowac.

przepraszam bardzo ze potrafie jakos logicznie rozumowac, i nie pytam o takie proste rzeczy :(

przykro mi bardzo

o i jeszcze jedno wiesz jak bym sie poczul gdybym zobaczyl takie odpowiedzi?
JAK DEBIL :twisted:
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

;)

Postprzez Mmeva » niedziela 23 listopada 2003, 01:26

miros napisał(a):bylem na forum jeszcze jak byla stare wersja

to akurat pamiętam, nie pamietam tylko, w którym momencie się pojawiłes, ale mniejsza o to

Masz rację, pytanie jest banalne i też bym takiego nie zadała, ale od razu tak ostro na kogoś najeżdżać... Ale dziwne, że na tamtego posta, do którego dałeś linka potrafiłeś odpowiedziec normalnie, a tutaj musiałeś słówko na k przemycić - nie dało sie tego tak jak wtedy normalnie powiedzieć ? Wiesz przecież, jak dłuuugo czeka się na prawko, może on tak jak pytający w tamtym poście ( z link-a ) skojarzył, żę może dostać jakieś zastępczy świstek... My wiemy, że nie, ale jesli ktoś pyta nie musisz chyba od razu z przeklwństwami wyjeżdżać. Siedzimy tu już od dość dawna i na wiele innych pytań możnaby odpowiadać - "to tego nie wiesz, idz sobie kodeks poczytać", tylko od czego wtedy byłoby to forum?
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez miros » niedziela 23 listopada 2003, 17:42

dlaczego moglem wtedy odpowiedziec na tamto pytanie w normalny sposob? bo zostalo zadane pierwszy raz.
jak widze co chwila pytania powtarzajace sie po kilka razy na tym forum to mi rece opadaja. nie mowie tu o tym pytaniu co kolega zadal.

moze i masz racje, ze za ostro sie wypowiedzialem, trudno juz tego nie odwroce. jesli kogos urazilem to serdecznie przepraszam.
o ja zly czlowiek udzielam normalnej odpowiedzi: nie, nie mozesz jezdzic zaraz po zdaniu egzaminu bez prawka, musisz grzecznie poczekac az ci je wydadza. szerokiej drogi i gumowych przeszkod.

dobra dla mnie EOT. nie mam zamiaru dalej tego ciagnac, zreszta juz odbieglismy daleko od tematu.

koniec i bomba a kto czytal ten traba
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mmeva » niedziela 23 listopada 2003, 17:56

Zgadzam sie, jesli to pytanie byłoby zadane niedawno, ale tamto było chyba sprzed roku... jak już pisałampraktycznie wszystkie pytanie już były...
ok, skończmy temat, peace ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości