Egzamin na Fiacie Panda.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin na Fiacie Panda.

Postprzez mostom » piątek 21 listopada 2003, 09:27

Od 1 grudnia na placach manewrowych pojawią się nowe Fiaty Panda, zostaną Seaty a wycofają Skody - przynajmnjiej tak będzie w Szczecinie. I moje pytanie. Czy jeżeli ktoś nie jeździł na Pandzie (u nas tylko jedna firma ma na razie tego Fiata - i dostanie się na jazdę takowym graniczy z cudem) to może na egzaminie wybrać Seata? Jeżeli nie ma możliwości poćwiczyć na tych Fiatach to jak człowiek ma robić na nich manewry na egzaminie? Wiecie jak to teraz będzie wyglądało?
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Hunterus » piątek 21 listopada 2003, 13:13

Pandy jurz są w szczecinie tylko jeszcze robią ich tuning :D w postaci dodatkowych pedałów i L na dachu :). I wiem że na egzaminie w szczecinie niema możliwości wybierania pojazdu na którym sie będzie zdawało i pandami nie tylko na placu manewrowym ale i na miescie :) ale słyszałem że na pandzie sie jeździ zdecydowanie lepiej niżna seacie z powodu tego ze panda jest dużo węższa krutsza i ma wspomaganie kierownicy, więc jak dostaniesz pande to ja bym na twoim miejscu sie nie upierał o zmiane samochodu :D
A to będzie wyglądało tak jeśli nie siedziałes za kółkiem w pandzie to poprostu oblejesz i WORD będzie znowu zbijał kase z niewinnych ludzi takich jak my :)
powidzenia na egzaminie.
Pifko Furka i Ładna Kobitka
To zupełnie do szczęścia wystarczy :D
Avatar użytkownika
Hunterus
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek 21 października 2003, 11:05
Lokalizacja: Gryfino

Postprzez izaz » piątek 21 listopada 2003, 13:44

Myślę, że najlepiej nie spieszyć się z egzaminem, tylko zapisać się na jazdę Pandą i cierpliwie czekać na swoją kolej. Chyba lepsze to niż oblany egzamin. Wystarczy godzinka lub dwie, żeby oswoić się z autem i poćwiczyć zestawy na placyku.
Powodzenia !
izaz
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2003, 08:12
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mostom » poniedziałek 24 listopada 2003, 17:34

izaz napisał(a):Myślę, że najlepiej nie spieszyć się z egzaminem, tylko zapisać się na jazdę Pandą i cierpliwie czekać na swoją kolej. Chyba lepsze to niż oblany egzamin. Wystarczy godzinka lub dwie, żeby oswoić się z autem i poćwiczyć zestawy na placyku.
Powodzenia !

Tylko nie jeżdżąc samochodem przez 3 tygodnie (tyle się u nas czeka na kolejny termin) sporo się zapomina. Jeżeli do tego jeszcze poczekać coby poćwiczyć na pandzie to z 10 h trzeba by było dokupić - a to już nie jest taki mały wydatek. A tak poza tym to już termin mam na 9 grudnia - zmienić już nie można :(.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mostom » poniedziałek 24 listopada 2003, 17:43

Hunterus napisał(a): I wiem że na egzaminie w szczecinie niema możliwości wybierania pojazdu na którym sie będzie zdawało i pandami nie tylko na placu manewrowym ale i na miescie :)

Szkoda.
P.S. Zdałeś egzamin czy oblałeś?
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

:)

Postprzez Tomek » czwartek 04 grudnia 2003, 20:31

Ja mam egzam 16 grudnia a co do pand to maja go np. Pietrzak, Fedenczak, PD ITP ITD :). Ja tez nie mialem stycznosci z tym samochodem ale w niedziele nadrobie swoje zaleglosci.
A boje sie ze bede w sniegu zdawal :(
Tomek
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela 05 października 2003, 14:21

Postprzez bialy » czwartek 04 grudnia 2003, 23:18

Wie ktoś jak to będzie w Warszawie :?: Zostaną puncioki i lanosy czy kupia pandy i ktores z tych starszych odpadnie :?: :?:
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez izaz » piątek 05 grudnia 2003, 16:01

Tomek napisał(a):a co do pand to maja go np. Pietrzak, Fedenczak, PD

... Tarczoń, Igielski, AS ...

mostom napisał(a):Od 1 grudnia na placach manewrowych pojawią się nowe Fiaty Panda, zostaną Seaty a wycofają Skody - przynajmnjiej tak będzie w Szczecinie

do 1 grudnia 2003r. - SKODA i SEAT
od 1 grudnia 2003r. do 1 marca 2004r. - SEAT i FIAT Panda
od 1 marca 2004r. - wyłącznie FIAT Panda
(komunikat ze strony WORD w Szczecinie)
izaz
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2003, 08:12
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości