Egzamin z instruktorem

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin z instruktorem

Postprzez quatro » piątek 17 lutego 2006, 00:09

Czy ktoś skorzystał z możliwości obecności instruktora na egzaminie?
Mój instruktor chciałby być ze mną na egzaminie, mówi, że chce sie przekonać jak to jest. Chciałabym wiedzieć jak to u Was przebiegało, czego można się spodziewać. Czy egzaminatorzy nie patrzą wilkiem na takiego zdającego....
kto sieje ze łzami, ten zbiera z radością
23.06.06r- zdane!
Avatar użytkownika
quatro
 
Posty: 79
Dołączył(a): piątek 27 stycznia 2006, 00:34
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez Cyc » piątek 17 lutego 2006, 08:31

Ale chodzi Ci ze instruktor ma byc W samochodzie ?

Bo jesli W to raczej nie moze
Ale patrzec/ogladac moze :)
Danke Szynke :)
"...PonoćWieszJużOMnieWszystko-NieZnaszMnieWcale..."
Avatar użytkownika
Cyc
 
Posty: 53
Dołączył(a): czwartek 12 stycznia 2006, 22:06
Lokalizacja: Siemki

A wiesz, że za taką przyjemność jest dodatkowa opłata!?

Postprzez monikakb » piątek 17 lutego 2006, 09:24

Ja bym chciała, żeby moja instruktorka, pojechała ze mna i zobaczyła co z paparała (nie nauczyła mnie). Szczerze mówiąc to współczuje egzaminatorą, bo zbiarają żniwo niedouczenia. Np. w moim przypadku zawracanie na trzy widziałam częsciej na obrazku niż w wykonywałam. Robiłam na kursie aż dwa razy! A po drugiwe skoro instruktor chce jechać z wami to dobrze, przynajmniej wie nad czym musi z Toba popracować i nie mówi wysłuchiwać, że się "egzaminator sie uwziął"
I podejście30 stycznia2006 test+0błędów plac-łuk
II podejście -15luty plac ideał+ miasto-(zawracanie, na osiedlu na którym mieszkałam 20lat:((((
monikakb
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek 11 listopada 2005, 21:36
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez wiruswww » piątek 17 lutego 2006, 11:06

Cyc napisał(a):Ale chodzi Ci ze instruktor ma byc W samochodzie ?

Bo jesli W to raczej nie moze
Ale patrzec/ogladac moze :)


moze moze, wedlug nowych przepisow moze
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez zig-zag » piątek 17 lutego 2006, 11:45

Oczywiście, że może, ale musisz za to dodatkowo zapłacić! :) Mój mi mówił, że albo się trzeba dogadać ile, albo będą sobie liczyć wg godzin, czyli w gdańsku jakieś 40zł/h
16.01.2006 -teoria (+) placyk (+) miasto (-)
10.02.2006 -ZDANY!!!
zig-zag
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 15 stycznia 2006, 19:57
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Tomek_ » piątek 17 lutego 2006, 12:12

Cyc napisał(a):Ale chodzi Ci ze instruktor ma byc W samochodzie ?

Bo jesli W to raczej nie moze
Ale patrzec/ogladac moze :)


Zacytuje pare paragrafow, ze moze ;)

6. Oprócz osób o których w ust. 5, w pojeździe egzaminacyjnym mogą przebywać:
1) instruktor prowadzący,
2) kandydaci na egzaminatorów wraz z wykładowcą, odbywający praktyki w ramach szkolenia lub praktyki asystenckie,
3) osoby sprawujące, w imieniu właściwego organu prowadzącego
nadzór, nadzór nad egzaminowaniem kandydatów na kierowców i kierowców,
4) tłumacz przysięgły, którego pomoc zapewnia sobie osoba egzaminowana, jeżeli nie włada językiem polskim w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie egzaminu,
5) tłumacz języka migowego, którego pomoc na egzaminie zapewnia sobie osoba głuchoniema,
6) egzaminator nadzorujący,
7) dyrektor ośrodka egzaminowania i osoba upoważniona przez niego
– pod warunkiem, że ich obecność nie zakłóca i nie utrudnia przebiegu egzaminu.
Kat. B i C za pierwszym podejściem.
Testy na prawo jazdy 2013
Avatar użytkownika
Tomek_
 
Posty: 1090
Dołączył(a): czwartek 22 września 2005, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewelina_23 » piątek 17 lutego 2006, 17:40

moze, dzis pojechałam specjalnie pod WORD oobserwowałam L, i w 2 był instruktor z tyłu siedział. A mi napisali na kartce(tej na egz)ze obecnosc instruktora i chyba to nie znaczy ze musi byc????
ewelina_23
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela 12 lutego 2006, 15:57

Postprzez Mesee » piątek 17 lutego 2006, 17:58

ewelina_23 napisał(a):moze, dzis pojechałam specjalnie pod WORD oobserwowałam L, i w 2 był instruktor z tyłu siedział. A mi napisali na kartce(tej na egz)ze obecnosc instruktora i chyba to nie znaczy ze musi byc????


Z tego, co słyszałam od jednego pana na egzaminie- to na tej kartce musi byc podane imię i nazwisko instruktora, a nie tylko obecność.-->( to jest chyba teraz automatycznie wpisywane). On- jak mówił, miał zaznaczoną tylko tę obecność, więc instruktor w egzaminie nie mógł uczestniczyć.

Dla mnie instruktor na egzaminie -to byłby dodatkowy stres. :roll:
Osobiście nie widziałam też żadnego zdająceo z instruktorem, nie jest to chyba na razie powszechne.
kat.B- od 30.01.2006

:-D :-D :-D
Avatar użytkownika
Mesee
 
Posty: 130
Dołączył(a): środa 31 sierpnia 2005, 20:17
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot

Postprzez ewelina_23 » piątek 17 lutego 2006, 18:21

ja tz wolę bez instruktora, tak to moze predzej nawiaze się chociaz min rozmowa z egzaminatorem
ewelina_23
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela 12 lutego 2006, 15:57

Postprzez quatro » piątek 17 lutego 2006, 20:12

[
A mi napisali na kartce(tej na egz)ze obecnosc instruktora i chyba to nie znaczy ze musi byc????
[/quote]

jezeli zadeklarowałaś obecnośc instruktora na egzaminie- to on MUSI być, bo inaczej egzamin sie nie odbywa i jest traktowany jako nieprzystapienie do niego! Ale trzeba podać dokładne dane instruktora, on sie musi wylegitymować przed egzaminem.Poza tym jest szereg warunków, jakie instruktor musi spełniać, minn. musi być trzeźwy(!), nie zakłócać porzadku, nie dyskutować itp. jeżeli "zakłóci", egzamin jest przerywany i niezdany!
obawiam się, że to może byc jeszcze jedna przeszkoda w zdaniu, ale może sie mylę...
kto sieje ze łzami, ten zbiera z radością
23.06.06r- zdane!
Avatar użytkownika
quatro
 
Posty: 79
Dołączył(a): piątek 27 stycznia 2006, 00:34
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez Mara » sobota 18 lutego 2006, 00:36

Ja to w sumie nie wiem po co ten instruktor. Jego obecnośc nic nie daje (może jedynie pewnośc siebie zdającemu) a może spowodowac że kursanci będą mieli jazdy co 2 tygodnie bo instruktorzy będą siedzieli na egzaminach i nie będą mieli czasu na normalne jazdy.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Włodek » sobota 18 lutego 2006, 00:54

ewelina_23 napisał(a):moze, dzis pojechałam specjalnie pod WORD oobserwowałam L, i w 2 był instruktor z tyłu siedział. A mi napisali na kartce(tej na egz)ze obecnosc instruktora i chyba to nie znaczy ze musi byc????


Każdy kursant może zrezygnować z obecności instruktora prowadzącego na egzaminie.
Musi to zrobić na piśmie.
Ja to rozumiem. Nie każdego stać zapłacić za obecność instruktora. :|
Druga sprawa to przerwa w szkoleniu następnych kandydatów,
Coś ta nowa ustawa się naszym panom ministrom nie udała... :hmm:
Spokojny instruktor,
Pozdrawiam wszystkich na forum a zwłaszcza
Zagłębiaków
Avatar użytkownika
Włodek
 
Posty: 390
Dołączył(a): piątek 03 grudnia 2004, 13:41
Lokalizacja: Będzin,Sosnowiec,Czeladź

Postprzez ewelina_23 » sobota 18 lutego 2006, 01:05

ja zapisując się nie deklarowałam, zeby uczestniczył instruktor. Na kartce nie mam dokladnych danych instruktora, tylko ze obecnośc instruktora. Wy nie macie czegoś takiego?Ja nie chce instruktora.
ewelina_23
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela 12 lutego 2006, 15:57

Postprzez Włodek » sobota 18 lutego 2006, 01:14

ewelina_23 napisał(a):ja zapisując się nie deklarowałam, zeby uczestniczył instruktor. Na kartce nie mam dokladnych danych instruktora, tylko ze obecnośc instruktora. Wy nie macie czegoś takiego?Ja nie chce instruktora.

Nie czytasz Ewelinko!
Musisz na piśmie zrezygnować z obecności instruktora. :!:
Spokojny instruktor,
Pozdrawiam wszystkich na forum a zwłaszcza
Zagłębiaków
Avatar użytkownika
Włodek
 
Posty: 390
Dołączył(a): piątek 03 grudnia 2004, 13:41
Lokalizacja: Będzin,Sosnowiec,Czeladź

Postprzez Mesee » sobota 18 lutego 2006, 01:30

Włodek napisał(a):
Musisz na piśmie zrezygnować z obecności instruktora. :!:


Hmm...Włodku.....

U mnie np. było tak- że pani zapisując mnie na egzamin nie pytała, czy chcę, aby instruktor uczestniczył w egzaminie. Na kartce więc miałam automatycznie wpisane "w egzaminie będzie uczestniczył instruktor". Tyle, że nie było tam podanego imienia i nazwiska instruktora.

Do egzaminu przystąpiłam normalnie-jakby nie było tego zapisu, czyli sama. Nie musiałam na piśmie rezygnować z obecności instruktora. Czyli Ewelina ma podobnie jak ja miałam-wpisaną tą obecność- która i tak nie ma znaczenia. Bynajmniej ja to tak rozumiem na swoim przykładzie.

Natomiast inny zdający- przyjechał na egzamin z instruktorem- ale wcześniej nie podał imienia, ani nazwiska instruktora i egzaminator kazał mu zdawać samemu, instruktor pozostał na placu-przed ośrodkiem.
kat.B- od 30.01.2006

:-D :-D :-D
Avatar użytkownika
Mesee
 
Posty: 130
Dołączył(a): środa 31 sierpnia 2005, 20:17
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości