Jak długo jest ważny egzamin *praktyczny*

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak długo jest ważny egzamin *praktyczny*

Postprzez toSterr » sobota 30 sierpnia 2008, 11:32

Witam! Mam pewne watpliwości, mianowicie 19 sierpnia zdałem egzamin teoteryczny na kat.A, 21 sierpnia zdałem egzamin łączony na kat.B, a termin egzaminu praktycznego na kt.A mam dopiero 18 września i teraz pytanko, czy musze teraz zacząć wyrabiac sobie prawo jazdy na kat.B (a później po zdaniu kat.A od nowa wyrabiać nowy dokument), czy mogę jeszcze nie płacić nic w Wordzie i czekać, aż zdam egzamin na kat.A i dopiero wtedy zacząć wyrabiac sobie kartonik?

W skrócie, jaki okres czasu dokumenty potwierdzające zdanie egzaminu praktycznego są w Wordzie i jak długo mogę zwlekwać z rozpoczęciem wyrabiania dokumentu?


pozdrawiam
toSterr
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 sierpnia 2008, 11:27

Postprzez Driver'ka » sobota 30 sierpnia 2008, 12:06

Bodajże pół roku.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Driver'ka
 
Posty: 950
Dołączył(a): piątek 12 października 2007, 22:29
Lokalizacja: z domu

Postprzez albin » sobota 30 sierpnia 2008, 12:39

Jakie pół roku Driverko, o czym ty mówisz? Egzamin praktyczny na kat B jest zdany (nie ma tu żadnego terminu ważności). Masz dwa wyjścia, albo wyrabiasz prawko na B (znaczy narazie rezygnujesz z kat.A - dokumenty są przesyłane do wydziału komunikacji) Tam ci wyrabiają prawko na B, potem odsyłają papiery z powrotem do wordu (na twoją prośbę) i zdajesz sobie praktykę na kat. A (o ile nie minie ważność teorii na A), no i potem ponownie wyrabiają ci prawko (tym razem A, B). Drugie wyjście to spokojnie zdać praktykę na A, jak zdasz to ci od razu wyrobią prawko na A,B (płacisz tylko raz).
albin
 
Posty: 387
Dołączył(a): niedziela 29 października 2006, 21:42

Postprzez Driver'ka » sobota 30 sierpnia 2008, 13:49

Oj przepraszam, myślałam o teorii. Błąd.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Driver'ka
 
Posty: 950
Dołączył(a): piątek 12 października 2007, 22:29
Lokalizacja: z domu


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 122 gości