Typowe bledy kursantow podczas jazdy ;)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez to ja » środa 11 lutego 2004, 15:36

Chyba masz rację,ale w mojej klasie wszyscy się śmieją ze mnie,że pewnie nie umiem jeździć,a nawet nie widzieli tego.Poza tym nie chciałam zostawić złego wrażenia po sobie w moim ośrodku.Ale ja i tak nie przejmuje się tym,co inni myślą i nawet gdyby wszyscy mówili mi,że nie zdam i nie będę jeździła i tak będę to robić,bo to lubię i chcę jeździć.
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » środa 11 lutego 2004, 15:51

a pytalas sie ludzi ze swojej klasy czy oni potrafia jezdzic? dla mnie to kazdy kto wyjezdzil te 20 godzin, nie umie jeszcze dobrze jezdzic.

jesli ktos ci cos takiego mowi ze nie umiesz jezdzic to niech sobie przypomni swoje poczatki za kolkiem i powie czy wtedy jezdzil tak jak teraz jezdzi.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez to ja » środa 11 lutego 2004, 21:23

Wiesz,tak się składa,że ja zapisałam się jako pierwsza w klasie.Nie przejmuję się tym co mówią,bo wiem jedno: nawet Ci "starzy" kierowcy bardzo możliwe,że nie zdaliby za pierwszym razem.Będzie dobrze.Egzamin mam 5 marca :)
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » czwartek 12 lutego 2004, 00:59

proste ze ci starzy kierowcy by nie zdali. wiekszosc poleglaby na manewrach.

placu uczysz sie tylko zeby miec podstawy i zdac prawko. potem jest juz znacznie latwiej parkowac i nie trzeba tego robic co do centymetra.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ella » czwartek 12 lutego 2004, 09:42

ale w mojej klasie wszyscy się śmieją ze mnie,że pewnie nie umiem jeździć,a nawet nie widzieli tego.

Wiesz,tak się składa,że ja zapisałam się jako pierwsza w klasie.

Przecież to od razu widac ,że koledzy ci zazdroszcza i dlatego ci dokuczaja. Postaraj sie nie zdawac egzaminu dla nich. Rób to tylko dla siebie
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » czwartek 12 lutego 2004, 18:39

I robię to tylko dla siebie,ale obiecałam im,że jak oni się zapiszą na kursy, to wtedy ja będę się z nich śmiała (bo jestem już po kursie i niedługo mam egzamin,więc możliwe,że jak oni zaczną kurs, to ja już będę miała prawko- oby:) ).
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 157 gości