Jutro godz. 8.00 20.10.2003 egzamin praktyczny :) [Smutna]

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jutro godz. 8.00 20.10.2003 egzamin praktyczny :) [Smutna]

Postprzez Johnny_Bravo » niedziela 19 października 2003, 19:44

Teorie miałem dwa tygodnie temu. Zero błędów biorąc pod uwage fakt ze nie chodziłem na wykłady a przepisów zacząlem sie uczyc dopiero po zawiezieniu papierow na egzamin :P wyszlo b. dobrze.

Jutro na smutnej mam egzamin praktyczny. Załuje teraz ze nie wziąlem praktycznego w ten sam dzien co teoretyczny ale trudno...

Jak wróce to napisze czy zdałem bez problemu czy z jakimiś problemami. Grunt to pozytywne myślenie.

Jedno pytanie gdzie trzeba isc na ten egzamin? wchodzic do budynku czy isc gdzies do bramy czy cos?... :)
''Jedna Śmierć To Tragedia, Milion - To Statystyka'' J.P.
Avatar użytkownika
Johnny_Bravo
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota 13 września 2003, 12:45

Postprzez miros » niedziela 19 października 2003, 21:07

proponuje do budynku, i tam sie dowiedziec dokladnie.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Johnny_Bravo » poniedziałek 20 października 2003, 09:48

no i klapa :?

Zostałem udupiony na rekawie, dwa razy za daleko sie zatrzymalem. [przodem]

Jak wracałem pod ośrodek (tj. poczekalnie :P ) to koleś mi powiedział żebym zapomniał o różnych trickach z pachołkami, liniami i tego typu pierdołami. Powiedział żebym na drugi raz jechał na wyczucie - i tak właśnie bede robił : )

Najgorsze jest to ze instruktorzy na kursach (nie wszyscy oczywiscie) pieprzą ze mozna miec lusterka skierowane na linie albo jeszcze lepiej na koła. Podczas kursu, powiedział mi koleś abym nie liczył na to... dlatego tez lusterka mialem ustawione prawidłowo do jazdy. Kurs zakonczylem miesiac temu. Dlatego tez wykupilem sobie u innego kolesia jedną godzine w piątek aby jeszcze poćwiczyć. Tym razem na innym placyku. Tam koles powiedzial zebym ustawil sobie lusterka na koła !! :roll: tak tez zrobilem... zapytalem sie go czy mozna tak na egzaminie a koles tak mozna. Co sie okazało błede.... :o


Podobnie było z prawą wycieraczką - koles mnie wysmial =]

Dla tych co bedą zdawali pierwszy raz - nie liczcie na lusterka, wycieraczki. Troche wyobrazni a napewno pojdzie wam lepiej niz M-n-I-e.
''Jedna Śmierć To Tragedia, Milion - To Statystyka'' J.P.
Avatar użytkownika
Johnny_Bravo
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota 13 września 2003, 12:45

Postprzez leila » poniedziałek 20 października 2003, 16:45

Johnny_Bravo napisał(a):
no i klapa :?

Zostałem udupiony na rekawie, dwa razy za daleko sie zatrzymalem. [przodem]

hmm częsty błąd..więc nie jestes sam :lol:
Najgorsze jest to ze instruktorzy na kursach (nie wszyscy oczywiscie) pieprzą ze mozna miec lusterka skierowane na linie albo jeszcze lepiej na koła.

no i maja racje!!...wiec ktos inny pieprzy :wink:
Dlatego tez wykupilem sobie u innego kolesia jedną godzine w piątek aby jeszcze poćwiczyć.

zmiana instr przed egzaminem??? nie najlepszy pomysł.. :? tylko namiesza(jak widac)
. Tam koles powiedzial zebym ustawil sobie lusterka na koła !! :roll: tak tez zrobilem... zapytalem sie go czy mozna tak na egzaminie a koles tak mozna. Co sie okazało błede.... :o

błędem????hmmm...gdzie to tak egzaminują?? :shock:
Podobnie było z prawą wycieraczką - koles mnie wysmial =]
Dla tych co bedą zdawali pierwszy raz - nie liczcie na lusterka, wycieraczki.

no cóż sam nie miał sprawdzonych metod wiec niedoswiadczonym kursantom kazal jechać na wyczucie które często jest błędne:wink: mnie instr. powiedział tylko o lusterkach no i jeszcze czyms tam a o wycieraczce prawj sama wykombinowałam i jak się okazało zdałam za 1 razem i to bardziej na wyuczenie niz wyczucie :D ale oczywiscie trzeba liczyc też na odrobinę szczescia nie wszystko można zmierzyć i ocenic...no i powodzenia next time!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 20 października 2003, 20:46

leila nie wszedzie pozwalaja sobie ustawic lusterka tak jak mowi bravo :)
przykladem jest miasto Korduli. Wiec nie dziw sie 8)
Ja tez na luku zatrzymywalem sie na wyczucie do przodu, zadne tam wycieraczki (pierwsze slysze :D )lusterka.
Powodzenia nastepnym razem kiedy masz next egzamin ?
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Johnny_Bravo » poniedziałek 20 października 2003, 21:01

nastepny nie wiem... nie wzialem dzisiaj pieniedzy bo bylem przygotowany ze zdam :P hyhy

pewnie nie wczesniej niz za 2 tygodnei
''Jedna Śmierć To Tragedia, Milion - To Statystyka'' J.P.
Avatar użytkownika
Johnny_Bravo
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota 13 września 2003, 12:45

Postprzez Lavi » wtorek 21 października 2003, 15:38

Ja zawsze zatrzymywalam sie na wyczucie na luku i zawsze bylo ok.Pocwicz a napewno sie uda.Jesli chodzi o zmiane instruktora to polecam.Kazdy ma inne metody.Gdy je polaczysz odpowiednio to naprawde powinno byc dobrze.
Un día vamos a morir...
Lavi
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 26 sierpnia 2003, 14:44
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Postprzez leila » wtorek 21 października 2003, 19:25

Lavi napisał(a):Ja zawsze zatrzymywalam sie na wyczucie na luku i zawsze bylo ok.Pocwicz a napewno sie uda.Jesli chodzi o zmiane instruktora to polecam.Kazdy ma inne metody.Gdy je polaczysz odpowiednio to naprawde powinno byc dobrze.


a tak tak może dojsc nawet do rozdwojenia jaźni :lol: mnie wiele osob radzilo ze jak mam dobrego instr.to żebym się go trzymała dopóki starczy..kasy :wink: rozumiem pytać się innych o jakies tam szczegoliki techniczne itp. ale nie zdecydowałabym sie na calkowitą zmiane ,bo móglby mi namieszac chocby przy używaniu kierunkowskazow rondzie(była już o tym dyskusja)no takie jest moje zdanie i moich kol.ktore żałowaly że zmieniały instr.przed egz ale wiadomo rożnie to bywa z róznymi instruktorami i ich kwalifikacjami :? ...a co do wypowiedzi z lusterkami to fakt sprawdziłam i przepraszam że się dziwilam :oops: :D
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Lavi » wtorek 21 października 2003, 20:00

Alez ja mialam na mysli tylko drobne poprawki.Widocznie zle sie wyrazilam.Chcialam powiedziec zeby rzeczy ktore nie wychodza probowac robic metodami innego instruktora.Moze jednak sie zdarzyc tak ze instruktor naprawde jest do kitu i moze nas uratowac tylko zmiana.
Un día vamos a morir...
Lavi
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 26 sierpnia 2003, 14:44
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Postprzez Hunterus » środa 22 października 2003, 22:52

ja tam z łukiem żadnego problemu niemiałem tylko ostatnio nawet z kopertą egzamin niewiem jak będzie wyglądał jezscze swobie poćficze plac :D ale na łuku sie zatrzymywałem wtedy gdy od słupka sie odbijał znaczek samochodu :) w moim wypadku to akurat był S (Seat ibiza) jak go widze ze sie odbia to sie zatrzymuje ;] i ruszam podobnie jak na wzniesieniu zeby mnie nie poszło do przodu bo dziara jakas :? i bym jeszcze oblał a tak to szacuje na odległośc z 10 cm :D styłu podobnie patrze na słupek asz sie nie zacznie nic odbijać w lusterka wogółe prawie na placu nie patrze tylko po wyjechaniu z łuku jak jade jusz po prostej
Pifko Furka i Ładna Kobitka
To zupełnie do szczęścia wystarczy :D
Avatar użytkownika
Hunterus
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek 21 października 2003, 11:05
Lokalizacja: Gryfino

Postprzez leila » czwartek 23 października 2003, 14:10

Hunterus napisał(a): ale na łuku sie zatrzymywałem wtedy gdy od słupka sie odbijał znaczek samochodu :)

:shock: :shock: co za metoda!!! może załozymy osobny wątek dot.sposobow na zatrzymanie sie na luku?? :lol: p.s podoba mi sie twoj opis bo potwierdza to co kiedys powiedzialam na forum :wink: :lol: :lol: hehe facetom tak niewiele do szczęscia potrzeba :twisted: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 188 gości