pierwszy raz:) ciekawa historia, kilka pytan

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

pierwszy raz:) ciekawa historia, kilka pytan

Postprzez leviatan » poniedziałek 10 lipca 2006, 10:54

Witam,
mam kilka pytań odnośnie egazminu, otóż opowiem wam w skórcie moją drogę do egzaminu. Kurs rozpocząłem w lutym, wyobrażcie sobie, ze 1 egzamin mam dopiero 28 lipca, dlatego że w WORD-zie zmieniali auta z opla corsy na toyote yaris. Początkowo uczyłem się jezdzic na corsie(5-6h), teraz jezdze tylko na nissanie micra. Śmieszne jest to ze w toyote wsiade dopiero na egzaminie, a to dlatego ze moj instruktor nie kupil jeszcze toyoty i do egzaminu nie ma zamiaru tego zrobic. co mnie przeraza i juz z gory zakladam ze nie zdam,powiedzcie mi skad moge wiedziec jak sprawdzic swiatla zewnatrzne w toyocie i czy na placu musze sprawdzic wszystkie zewnetrzne?? jesli macie jakies rady to bardzo prosze, moze ktos mnie podbuduje chociaz troche......:? :(
leviatan
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 10 lipca 2006, 10:46
Lokalizacja: Złota

Re: pierwszy raz:) ciekawa historia, kilka pytan

Postprzez She18 » poniedziałek 10 lipca 2006, 13:16

A czy w innych szkołach nie ma toyoty yaris :?: Można przeciez wykupić kilka godzin w innej szkole :wink:
leviatan napisał(a): co mnie przeraza i juz z gory zakladam ze nie zdam

Skąd wiesz ze nie zdasz, nie masz 100% pewności ze tak bedzie. Musisz podejsc do tego bez stresu a napewno sie uda :wink:

A co do tego co gdzie i jak w toyocie to wydaje mi sie ze był już taki post.Wystarczy tylko poszukać :)

Powodzenia na egzaminie :)
Egzamin zdany:12.05.2006r.
Prawko odebrane:24.05.2006

Obrazek
Avatar użytkownika
She18
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Ruda Śląska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 230 gości