Tym razem mi sie udało :)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Tym razem mi sie udało :)

Postprzez Mała » wtorek 23 września 2003, 17:42

Wczoraj o godzinie 11:45 pan egzaminator powiedział mi że zdałam egzamin :D :D :D
Tym razem było zupełnie inaczej. Egzaminator był przesympatyczny. Na początku wytłumaczył jak należy wykonywać poszczególne manewry (parkowanie skośne i równoległe), powiedział na co będzie zwracał szczególną uwagę i co będzie oceniał. Na placu poszło mi bez najmniejszego problemu. Poza tym prawie wcale nie pilnował. Na mieście chyba z 5 razy zgasł mi samochód. Byłam prawie pewna że mnie obleje. Kiedy wróciliśmy pod WORD powiedział że to że samochód gaśnie nie jest spowodowane brakiem umiejętności. On oceniał znajomość przepisów, kulturę i dynamikę jazdy, inaczej mówiąc zachowanie w ruchu miejskim.
Jestem niesamowicie szczęśliwa :D :D :D
Życie jest piękne no matter what :)
Mała
 
Posty: 33
Dołączył(a): środa 20 sierpnia 2003, 17:32
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Sławek_18 » wtorek 23 września 2003, 20:46

Jest to wzorowy przyklad egzaminatora. Gratuluje udanego egzaminatora no i umiejetnosci. :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez BoBeE » wtorek 23 września 2003, 21:08

Fajny egzaminator... obym ja takiego miał jutro... WIELKIE gratulacje :) Fajnie pewno mieć to za sobą...

Pozdr.
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
BoBeE
 
Posty: 37
Dołączył(a): poniedziałek 14 lipca 2003, 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » wtorek 23 września 2003, 21:37

No no, niejeden by miał pretekścik do oblania, ale ten był w porządku. Gratulacje!
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez javierr » wtorek 23 września 2003, 22:12

Gratuluję egzaminatora, mi też trafił się nienajgorszy (np. dawał mozliwość ponownego losowania manewrów) Zdawałem w piątek, po raz drugi, ale bez najmniejszych problemów się udało.
Plac zaliczyłem (równoległe i ruszanie na wzniesieniu, tylko łuk raz powtarzałem, bo się za wcześnie zatrzymałem z tyłu, jednak zmylił mnie cień :P ) Na mieście również nie miałem żadnych problemów, ani razu egzaminator nie zwrócił mi uwagi. Kiedy zaprkowałem usłyszałem tylko: "Życzę panu szerokiej drogi!" :) To oznaczało jedno. Zdałem, jak dobrze pójdzie za dwa tygodnie będę trzymał w ręku upragnione prawko ;)
javierr
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 23 września 2003, 22:05
Lokalizacja: Białystok

Postprzez leila » wtorek 23 września 2003, 22:57

o matko ale wam zazdroszczę!!!!też bym chciała zdać nie koniecznie za 1 razem ale żeby już bylo po...buuuuu.Ciągle ktoś się dzieli szczęśliwą wiadomościa,tylko czuję że ja wkrótce to zmienię :cry: no cóż..gratuluję szczęśliwcom i trzymajcie za mnie kciuki :D
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 184 gości
cron