Niedlogo egzamin - kilka pytan ;)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Niedlogo egzamin - kilka pytan ;)

Postprzez sobekkkk » poniedziałek 19 czerwca 2006, 20:03

Witam

NIiedlogo mam pierwszy egzamin
pierwszy problem to ze jest o 7 i zeby zdazec dojechac musze wstac o 5 :evil: ale to juz musze poradzic sobie sam.

Skad sciagnac pytania jakie sa na egazaminie ? Mam jakies na kompie ale gdzes obilo mi sie o uszy ze sa jakies dodatkowe pytania :roll: na kompie mam z 2004 roku 487 pytan

Egazaminatorowi mam pokazac co gdzie jest w samochodzie [pod maska] ale jak dokladnie to wyglada ? on mowi np. "plyn hamolcowy, a ja o tu .... jest OK". czy mam pokazac tu jest to to to i to wszyko ok (a jak o czyms zapomne ?)

Nie jezdzilem Corsa :x na egzaminie mam corse lub micre, a na jazdach jezdzilem tylko micra. Czym roznia sie te samochody?
sobekkkk
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 19 czerwca 2006, 19:38
Lokalizacja: zcestochowa

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 19 czerwca 2006, 23:12

Zajrzyj do FAQ i skorzystaj z opcji szukaj :evil: A nawiasem mówiąc, nie bardzo wiem, co Twój post ma wspólnego z działem "przeciw korupcji". ;)
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez ella » wtorek 20 czerwca 2006, 00:22

pierwszy problem to ze jest o 7 i zeby zdazec dojechac musze wstac o 5 ale to juz musze poradzic sobie sam.

Sam wybrałeś taką godzinę więc teraz nie narzekaj :wink:
Skad sciagnac pytania jakie sa na egazaminie

Aktualne pytania masz na stronie głównej portalu www.prawojzady.com.pl klikając na ikonkę TESTY.
Co do reszty (w zasadzie i pytanie o testy też) to tak jak napisał Scorpio44
Zajrzyj do FAQ i skorzystaj z opcji szukaj


Przenoszę ten wątek z "Korupcji" chyba że on ma mieć cos z nią wspólnego? :wink: :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niedlogo egzamin - kilka pytan ;)

Postprzez gardziej » wtorek 20 czerwca 2006, 01:05

sobekkkk napisał(a):
Egazaminatorowi mam pokazac co gdzie jest w samochodzie [pod maska] ale jak dokladnie to wyglada ? on mowi np. "plyn hamolcowy, a ja o tu .... jest OK". czy mam pokazac tu jest to to to i to wszyko ok (a jak o czyms zapomne ?)


to juz zalezy od egzaminatora, jakie ma podejscie do tematu, ale generalnie to ty masz sprawdzic stan techniczny pojazdu, wiec sam wskazujesz i opowiadasz, poczytaj moj poradnik :)

http://www.gardziej.aplus.pl/ftp/Egzamin_na_prawo_jazdy.htm
Avatar użytkownika
gardziej
 
Posty: 300
Dołączył(a): poniedziałek 29 maja 2006, 23:57
Lokalizacja: Sulęcin

Re: Niedlogo egzamin - kilka pytan ;)

Postprzez Zyzy » wtorek 20 czerwca 2006, 08:24

sobekkkk napisał(a):czy mam pokazac tu jest to to to i to wszyko ok (a jak o czyms zapomne ?)


eee, no nie ma tego aż tak dużo... hamulcowy, chłodnica, olej i spryskiwacze. Będziesz zdenerwowany ale raczej nie zapomnisz :wink: powodzenia.
06.04.06.
Plac -
05.05.06.
Plac + Miasto -
05.06.06.
Plac + Miasto +
Zawsze progres ;-)
Zyzy
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek 15 czerwca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez sobekkkk » wtorek 20 czerwca 2006, 15:42

W faq nic nie znalazlem /moze zle szukalem/ a szukanie w starych postach mija sie z celem, chce wiedziec jak jest teraz ;)

Sorka ze zalozylem w zlym dziale, przeglodalem forum w kilku oknach i cos mi sie namieszalo :oops:

gardziej dzieki za poradnik

gdzie w prawojazdy.com.pl jest BAZA PYTAN ? niechcialem egzaminu tylko BAZE PYTAN zeby przejzec je po kolei.
Wykupilem 2 dni dostempu, zobacze co wyjdzie z tych inteligentnych testow :D

pozdro
sobekkkk
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 19 czerwca 2006, 19:38
Lokalizacja: zcestochowa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 234 gości