Terminy egzaminów - dlaczego taka różnica?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Terminy egzaminów - dlaczego taka różnica?

Postprzez vitoss » czwartek 15 czerwca 2006, 14:04

Witam

Zapisywałem się na kolejny egzamin. Dziwi mnie jedna rzecz - mianowicie w kolejce stało przede mną pare osób - panie w okienkach mówią terminy - "30 czerwca", "6 lipca", itp. - najdziwniejsze jest to, że jakaś dziewczyna zapisywała się na praktykę - pani w okienku jej mówi - "11 lipca" - a zaraz za nią, jakiś chłopak się zapisuje - też na praktykę - a pani w okienku daje mu termin na "30 czerwca" i do wyboru godziny 14:00, 16:00, 18:00 :? Czyli wniosek z tego, że były wolne terminy na 30 czerwca... Mi akurat 'przypadł' termin 21 lipca - czemu to jest tak dziwnie zrobione? Losowo dobierają, czy może "coś innego" odgrywa tu istotną rolę? WORD: Odlewnicza.
vitoss
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek 04 kwietnia 2006, 18:33

Postprzez kropek64 » czwartek 15 czerwca 2006, 16:51

trzeba było poprosić..znajomy był się zapisywac i pani mu mowila termin 11 lipca, powiedzial jej zeby dobrze poszukala bo bardzo mu zalezy :P i dostal na 23 czerwca :twisted:

ja mialem pierwszy egzamin 29 maja i oblalem, w tym samym dniu zapisywalem sie i terminy byly ok 7-8 lipca ale akurat przy mnie zwolnilo sie 3 czerwca :D :twisted: :D :twisted:


terminy są chore ale jak się trafi to można mieć szybko (bo na pierwszy ja czekałem 1,5 miecha ;/)
29.05.2006 ==> niestety
03.06.2006 ==> yeahhhh.... :) i wiadomo o co chodzi

Obrazek
Avatar użytkownika
kropek64
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek 26 grudnia 2005, 13:35
Lokalizacja: Wieliczka

Postprzez alusiunia01 » niedziela 18 czerwca 2006, 01:16

ja pierwszy raz zapisywalam sie na egzamin w kwietniu - termin egzaminu dostalam na 12 czerwca, odrazu po oblanym egz zapisalam sie na nastepny ktory mam wyznaczony na 23 sierpnia oczywiscie za kazdym razem pytalam czy sa jakeis wczesniejsze wolne terminy bo zalezy mi na czasie, no i nic -troche dlugo biorac pod uwage to ze na egz teoretyczny od skonczenia kursu czekalam miesiac i jak tu zdac bez wykupienia kolejnych godzin :roll:
alusiunia01
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 czerwca 2006, 18:50

Postprzez gardziej » niedziela 18 czerwca 2006, 01:33

jak to czytam, to bardzo sie dziwie i ciesze, ze w gorzowie czeka sie 2, 3 tygodnie. jak mnie zapisywal instruktor na 1 egzamin to bylo nawet mniej niz 2 tygodnie, zapisywal w sobote, a mialem w piatek - 13 dni...
a na drugi termin czekam od poprzedniego 18 dni...
Avatar użytkownika
gardziej
 
Posty: 300
Dołączył(a): poniedziałek 29 maja 2006, 23:57
Lokalizacja: Sulęcin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 210 gości