kto ustala egzamin?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

kto ustala egzamin?

Postprzez ddaaniel » czwartek 01 czerwca 2006, 14:35

Mam pytanie kto ustala termin egzaminu instruktor ?ośrodek ? i czy moge mieć wpływ na to kiedy jest egzamin czy mam z góry powiedziane tego i tego dnia zdajesz?
ddaaniel
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 01 czerwca 2006, 14:25

Postprzez ella » czwartek 01 czerwca 2006, 14:48

Sam sobie ustalasz termin jak zapisujesz się na egzamin. Pani przy zapisie mówi ci, że ma wolny taki i taki dzień i jak ci nie pasuje to bierzesz inny wolny.

Po skończonym kursie OSK wydaje Tobie komplet dokumentów i od tej pory sam decydujesz o swoim losie.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

od autora postu

Postprzez ddaaniel » czwartek 01 czerwca 2006, 16:36

Ale to z kim ustalam termin egzaminu nie z OSK? Jakie OSK dokumenty mi wydaje?
ddaaniel
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 01 czerwca 2006, 14:25

Postprzez ella » czwartek 01 czerwca 2006, 16:53

OSK wydaje ci zaświadczenie o ukończeniu kursu, zaświadczenie lekarskie, wypełniony druk wniosku (czasami nie i wypełniasz sam). Do tego dołączasz fotkę i kwitek wpłaty i udajesz się z tym do WORD.
Z OSK nie ustalsz terminu egzaminu chyba, ze chodzi ci o egzamin wewnętrzny a nie państwowy.

Egzamin ustalasz sobie w WORD
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

od autora postu

Postprzez ddaaniel » czwartek 01 czerwca 2006, 17:54

A instruktor nie moze tego ustalic z WORD bo mój kolega jak chodził na prawko to mowi ze wszystko mu ustalał instruktor czy to mozliwe czy on coś ściemnia ?
ddaaniel
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 01 czerwca 2006, 14:25

Re: od autora postu

Postprzez iksiu » czwartek 01 czerwca 2006, 17:59

ddaaniel napisał(a):A instruktor nie moze tego ustalic z WORD bo mój kolega jak chodził na prawko to mowi ze wszystko mu ustalał instruktor czy to mozliwe czy on coś ściemnia ?
To już zależy od OSK. Jeśli Ci ni chcieli załatwić, to pewnie sam musisz pójść.
iksiu
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela 07 maja 2006, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez She18 » czwartek 01 czerwca 2006, 18:53

Wystarczy ze pojdziesz do WORDU i ta miła pani ktora tam sobie siedzi powie kiedy sa terminy najblizszych gezaminów i jakie sa jeszcze wolne godziny. :wink:
Wydrukują Ci karteczke z data, godzina, w ktorej sali bedzie sie odbywał egzamin :D
Egzamin zdany:12.05.2006r.
Prawko odebrane:24.05.2006

Obrazek
Avatar użytkownika
She18
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez ella » czwartek 01 czerwca 2006, 20:38

bo mój kolega jak chodził na prawko to mowi ze wszystko mu ustalał instruktor czy to mozliwe czy on coś ściemnia ?

OSK zwłasza te znajdujące się w innej miejscowości niż WORD i gdzie trzeba daleko dojechać, praktykują taką metodę, że zbierają dokumenty kilku kursantów i zbiorowo jadą zapisać ich na egzamin. Ale biorą oni wtedy taki termin jaki jest wolny. Nie ustalają wtedy jak mają 10 osób, każdemu inny dzień i inną godzinę. Jak masz możliwość idź zapisać się sam bo czasami zwalnia się jakieś pojedyńcze miejsce i możesz na nie szybko wskoczyć a nie czekać miesiąc albo więcej.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 191 gości