Kategoria A - poziom trudności

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kategoria A - poziom trudności

Postprzez pipor » sobota 27 maja 2006, 16:42

Witam,

Mam pytanie - jak jest ze zdawalnością na kategorię A? Trudno jest zdać? Łatwiej czy trudniej niż na B? Jak na razie dopiero raz w życiu siedziałem na motocyklu (no i mi się bardzo spodobało:) ), więc chodzi mi o opinie dotyczące poziomu trudności tego co trzeba robić na egzaminie (szczególnie ciekawi mnie czy trudna jest ósemka i jak bardzo opanowanie tego manewru jest konieczne do bezpiecznego poruszania się po drogach - rozumiem, że chodzi tu głównie o umiejętność utrzymania równowagi przy małych prędkościach, a nie o kręcenie ładnych ósemek;) ) i dotyczące podejścia egzaminatorów.
pipor
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 27 maja 2006, 15:47

Postprzez iksiu » sobota 27 maja 2006, 18:46

W mojej szkole zdało przez 3 ostatnie lata 55% na B, 95% na A :)
iksiu
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela 07 maja 2006, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Vella » sobota 27 maja 2006, 21:32

iksiu - te wyniki dotyczą ogólnie zdawalności czy zdawalności w pierwszym podejściu?

bo jeśli to pierwsze to ja dziękuję za taką szkołę....
Coś być musi... coś być musi, do cholery, za zakrętem...
Avatar użytkownika
Vella
 
Posty: 585
Dołączył(a): środa 30 listopada 2005, 22:07
Lokalizacja: Warszawa - Lublin

Postprzez iksiu » sobota 27 maja 2006, 23:10

Vella napisał(a):iksiu - te wyniki dotyczą ogólnie zdawalności czy zdawalności w pierwszym podejściu?

bo jeśli to pierwsze to ja dziękuję za taką szkołę....

Hmmm, na stronie jest napisane "Zdawalność z ostatnich trzech lat ". Ale szkoła jest najlepsza w woj., jeśli chodzi o zdawalność. Te dane są chyba z WORDu, bo facet podawał na spotkaniu organizacyjnym też wyniki innych szkół :)
Cały czas myślałem, że zdawalność jest jednego typu: ile procent ludzi z danej szkoły zdaje za pierwszym podejściem. Ale przyszła mi do głowy jeszcze jedna możliwość - ile procent ludzi, podchodząc do któregokolwiek z kolei egzaminu, zalicza. Bo raczej nie jest to procent ludzi którzy za którymś razem w końcu zdali wśród tych, którzy skończyli daną szkołę, i mieli przynajmniej 1 egzamin...
iksiu
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela 07 maja 2006, 22:25
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości