Jakich mieliscie egzaminatorow na egzaminach w WORD?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jakich mieliscie egzaminatorow na egzaminach w WORD?

Postprzez Kika » czwartek 25 lipca 2002, 15:39

Jestem ciekawa, jakich mieliscie egzaminatorow, jakie mieliscie wrazenia - byli OK, sympatyczni, a moze niemili i czepiali sie?

U mnie za pierwszym razem byl starszy pan, nie byl specjalnie rozmowny, ale w porzadku, na placu nie czepial sie ponad miare, nie lazil mi kolo samochodu, stanal sobie w jednym miejscu i spokojnie obserwowal moje popisy :) potem na miescie tez zachowywal sie ok, nie zdalam oczywiscie z wlasnje winy :)

Przy drugim podejsciu byl facet troche mlodszy, chyba tuz po 40-stce, typek dosc antypatyczny (tak go odbieralam na pierwszy rzut oka), ale wbrew pozorom byl naprawde wyrozumialy i dawal mi szanse, ale niestety nie udalo mi sie jej wykorzystac :)

Za trzecim razem pan byl tez chyba tuz po 40-stce, na pierwszy rzut oka bardzo sympatyczny, usmiechniety. Od razu sie czlowiekowi milej zdaje, jak jest przyjemny egzaminator. Nie mam zadnych zatrzezen co do jego podejscia do mnie. I tym razem zdalam :) Pewnie dlatego wydal mi sie najmilszy ze wszystkich :)

Slyszalam jednak, ze nie wszyscy sa sympatyczni, niektorzy sa opryskliwi, potrafia krzyczec czy sa zlosliwi. Czekam na wasze wrazenia z egzaminow!!!! A moze zdarzylo sie komus, ze po egzaminie czul, ze zostal niesprawiedliwie oblany?
Kika
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2002, 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pablo » czwartek 25 lipca 2002, 16:48

Mój egzaminator to siwiejący już pan (jak większość w Olsztynie) odzywał się nieprzyjemnie, myślę że odrobina uprzejmości by mu nie zaszkodziła.
Na placu patrzył kontem oka, a w mieście jeśli już coś powiedział to burczał coś takim tonem, jakbym mu coś złego zrobił..., ale najważniejsze, że zdałem :)
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

Postprzez Sławek_18 » czwartek 25 lipca 2002, 17:40

8) 8) mój był spokojny (koło30)opanowany stanowczy wyrozumiały spokojny i OK 8) 8) Nie miałem żednych zastrzeżeń co do ego egzaminowania jak wdziałem jego karte to spostrzegłem że więkrzość u niego zdawała (bardzo mało było oblanych) ... może miał dzień dobroci :roll: :twisted: :D :lol: :wink:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 69 gości