jazdy dodatkowe..

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

jazdy dodatkowe..

Postprzez leila » piątek 22 sierpnia 2003, 09:34

uważam że 20 h.jazdy to mało(przynajmniej jak dla mnie) i dlatego zastanawiam sie czy i ew.kiedy wziąć dodatkowe lekcje(i ile tak standardowo wystarcza?) czy brać je ew.przed egzaminem praktycznym(1.podejście) czy dopiero po nie zdaniu się podszkalać?? wiadomo najlepiej zdać za 1 razem ale jak ktoś się nie czuje pewnie to może lepiej od razu wziąć dodatkowe h?? p.s i ponawiam moje pytanie do Krakusów-jakie mieliście trasy egzaminacyjne na pewno mniej więcej pamiętacie-chodzi mi o konkretne przykłady,bo tak to jeżdżę z instruktorem nimi ale wolałabym konkretne przykłady :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Sławek_18 » piątek 22 sierpnia 2003, 11:08

poradz sie instruktora, ilosc godzin jest scisle zwiazana z umiejetnosciami kursanta, oczywiscie obowiazkowo godzine czy tez 2 przed samym egzaminen. Trasa po jakiej jechalem hmmm... postaram sie opdtworzyc ta trase ale nie teraz, wyedytuje posta jak sobie ta trase odtworze.
proba odtworrzenia trasy przez meke :) Wyjeżdzasz z osrodka w prawo jedziesz ulica Nowohucka naprawde trodno jest mi to po tak dlugiej przerwie odtworzyc, prawie nie mozliwe. Przykro mi. :( Ale to jest za dluga przerwa. A co do mogilskiego i czyzynskiego widzialem L egzaminacyjne.
Ostatnio zmieniony piątek 22 sierpnia 2003, 20:05 przez Sławek_18, łącznie zmieniany 1 raz
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez leila » piątek 22 sierpnia 2003, 18:28

będę wdzieczna jak sobie cokolwiek przypomnisz..wiem w stresie się zapomina a jak się jeszcze zdawało jakiś czas temu to tym bardziej:D ja z tymi jazdami to nie wiem ale wiem że się zapytam bo już kończę jeździć ale nie czuję się pewnie zwlaszcza że moi rodzice nie mają czterech kólek :cry: aha a powiedz mi po Mogilskim i Czyżynach jeździ się bo nie wiem gdzie najdalej zdążają wyjechać z delikwentem..:/
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez eliz » wtorek 26 sierpnia 2003, 19:36

Hej! Ja też uważam, że 20 godzin jazdy to mało. Dokupiłam w sumie 13 dodatkowych godzin, i to przed pierwszym egzaminem. Raczej mało kto tak robi, ewentualnie dokupują po niezdanym egzaminie.
Jednak po prostu czułam, że po tych dodatkowych godzinach jestem dość dobrze przygotowana.
Zdawałam łączony egzamin, jednego dnia teorię i jazdę. Zdałam za pierwszym razem! Tydzień temu odebrałam prawo jazdy! Okazuje się, że można, bez łapóek, znajomości itd.

Jeśli chodzi o trasę, to niewiele pamiętam. W każdym razie po wyjeździe z Koszykarskiej pojechałam w lewo. Już w tym momencie byłam przerażona, bo wiedziałam, że pewnie znajdę się na Rondzie Grzegórzeckim, którego nie lubię. No i tak się stało. Potem, z ronda pojechałam w górę, przez most, za mostem prosto, śmiałam się, że prosto, a droga szła tak ukośnie. :-) Nazwy nie pamiętam (nie moje rejony :wink: ). Jechałam wąskimi uliczkami chyba koło Tandety. A tam też się bałam, bo można przegapić jednokierunkową...
Później film się urywa... Pamiętam jeszcze, że byłam na takim wielkim skrzyżowaniu (na którym kilka razy byłam w trakcie kursu). Tam nie ma świateł. Jest znak, kto ma pierwszeństwo. Jak się jedzie z góry, to przepuszczasz tych z lewej, i na wprost, a oprócz tego zgodnie z przepisami tych z prawej. Zawsze się obawiałam tego skrzyżowania. Ale jakoś wszystko poszło bezboleśnie i zdałam. Nie wiem, czy coś będziesz wiedzieć coś z tego, co napisałam, ale przekonasz się, że z nerwów niewiele się pamięta.
W każdym razie z naszej grupki, po wyjeździe z Koszykarskiej jakoś tak na przemian jechaliśmy jeden w lewo, jeden w prawo.
Trzymam mocno kciuki! Powodzenia!
eliz
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 22 lipca 2003, 22:54


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 76 gości