zdałam!!nie za 1, 2, ...5

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

zdałam!!nie za 1, 2, ...5

Postprzez beatka » środa 06 sierpnia 2003, 10:37

W sumie to jeszcze dzisiaj nie potrafię w to uwierzyć!! Minął rok męczarni i w końcu zdałam. w końcu bo zdałam nie za 1, 2, czy 3 razem. Nawet nie za 5. Zadałam za 8 i jestem z tego dumna:)) Wczoraj pierwszy raz nie miałam nerwów na egzaminie. Powiedziałam "niech się dzieje co chce".
Wszystkim którzy są w podobnej sytuacji nic nie radze. Zobaczycie i na was przyjdzie czas. Nie ma co pisać żeby się nie denerwować...bo nerwy są wtedy jeszcze większe.
Nie wiem. U mnie było to tak ,że od początku chwalono mnie i na placu i na ulicy .Świetnie sobie radziłam ale przyszedł czas egzaminu i...oblałam. Póżniej się uparłam i mówię sobie - jeszcze im pokarze!-tylko ze gdy poraz kolejny trzeba było losować zestaw...Dla mnie te egzaminy były jak na razie największym stresem w życiu. I wiem ,że to źle!! Trzeba się zrelaksować i głowa do góry:)
Trzymajcie się :D
beatka
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 06 sierpnia 2003, 10:20
Lokalizacja: zabrze

Postprzez Sławek_18 » środa 06 sierpnia 2003, 11:36

szkoda ze tak dlugo to trwalo no, ale i tak gratuluje 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pati » środa 06 sierpnia 2003, 12:35

Niestety muszę Ci powiedzieć, że moim zdaniem źle do tego podeszlaś. 8 razy podchodzić do egzaminu to stanowczoza dużo. W Twoim przypadku za conajmniej 4 razem stwierdziłabym, że coś jest nie tak i udałabym się do dyrektora prowadzącego egzaminy bądz najpierw do swojego instruktora, bo jak dla mnie to coś było nie tak. Zapewne wydoili od Ciebie dużo kasy. Eh ale tak to bywa. Ja jeszcze nie miałam egzaminu, ale juz staram się do tego przygotować psychicznie :) Gratuluję Ci tak silnej woli walki i uporu :) tak trzymać!
****************************
Szerokiej drogi :)
Pati
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 31 lipca 2003, 09:34
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez beatka » czwartek 07 sierpnia 2003, 01:20

Dobrze że to zauważyłaś Pati. Rzeczywiście masz rację, że zdawać 8 razy to o conajmniej o 6 za dużo.
Tak jak piszesz wątpliwości miałam co do egzaminów, dokładnie to do trzech, jednak "dałam spokój"..Wam jednak tego nie radzę!!
Z moim instruktorem to też ciężki przypadek. Po 7 oblanym egzaminie posłuchałam rady znajomej i wykupiłam jazdy u kogoś innego..- na drugi dzień zdałam. Wcześniej cała moja kasa zasilała budżet tylko jednego instruktora. Żeby było ciekawiej to napisze,że ta znajoma, która poleciła mi kogoś innego sama też wcześniej robiła kurs w tym miejscu gdzie ja, z tym, że ona wcześniej "przejrzała" na oczy i miała wydatek o 3 egzaminy mniejszy (zdała za 5!!) . tak to wyglądało. Wniosek jest jeden - nie zdasz - idź do kogoś innego i nie poddawaj się do końca.
Nie powtarzajcie moich błędów i miejcie oczy szeroko otwarte!!!:) (no dobra nie smuce już - ....ide dalej oblewać :D
beatka
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 06 sierpnia 2003, 10:20
Lokalizacja: zabrze

Postprzez Pati » czwartek 07 sierpnia 2003, 09:28

Powiem Ci, że ja się już nastawiłam na to, że zdam za 1 podejsciem. Co z tego wyniknie to życie pokaże, ale jedno wiem mój syn już się nie może doczekać jazdy własnym samochodem, bo już takowy posiadam :D
****************************
Szerokiej drogi :)
Pati
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 31 lipca 2003, 09:34
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Kordula » czwartek 07 sierpnia 2003, 09:41

beatka napisał(a):Dobrze że to zauważyłaś Pati. Rzeczywiście masz rację, że zdawać 8 razy to o conajmniej o 6 za dużo.
Wniosek jest jeden - nie zdasz - idź do kogoś innego i nie poddawaj się do końca.

Czemu conajmniej o 6?
A instruktora chyba nie zawsze trzeba zmieniać po oblanym egzaminie.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » czwartek 07 sierpnia 2003, 11:44

Jedna trzeba rozwazyc taka zmiane po kilku nie zdanych egza, bo albo sie nie umie, albo źle byłaś/eś uczona/ny. Moze byc tez skrajny przypadek (według mnie), ze egzaminator był "upierdliwy" i nie chiał mnie puścić.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » czwartek 07 sierpnia 2003, 11:58

W tym przypadku chyba coś było nie tak z instruktorem. Ale ja mówię bardziej ogólnie, nie zawsze za oblany egzamin winę ponosi instruktor.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Mmeva » czwartek 07 sierpnia 2003, 20:26

Kordula napisał(a):instruktorem. Ale ja mówię bardziej ogólnie, nie zawsze za oblany egzamin winę ponosi instruktor.


No własnie - ja np. 2x nie zdałam przez spowodaowanie stresem głupie błędy ( raz na placu, 2 raz na miescie). Za 3 razem udało mi się bardziej wyluzowac i poszło gładko - powiedziałam sobie: za 1 razem zdałam testy, za 2 plac, za 3 zdam wszystko. A instruktora mialam naprawde świetnego i ani mi przez myśl nie przeszła zmiana na kogokolwiek innego. ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Kordula » czwartek 07 sierpnia 2003, 20:59

[quote="Mmeva]A instruktora mialam naprawde świetnego i ani mi przez myśl nie przeszła zmiana na kogokolwiek innego. ;)[/quote]

Ja również ;) i nigdy nie sądziłam, że moje oblane egzaminy były jego winą, za pierwszym razem egzaminatora, a za drugim razem moja. Ale dzięki niemu 3 był pozytywny.
Więc jak widać zdarzają się wspaniali instruktorzy ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 119 gości