Czy wiecie że...!?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy wiecie że...!?

Postprzez She18 » czwartek 30 marca 2006, 18:17

Czy wiecie że możecie oblać egzamin za to że nie poinformujecie egzaminatora o zmianie pasa ruchu :!: :!: :!:

Mój znajomy który zdawał wczoraj egzamin właśnie na tym oblał :!: Był jednym z niewielu osób które wyjechały na miasto.Już się cieszyłam jak zobaczyłam że jedzie na miasto, bo wiedziałam ze zaliczy byłam tego pewna :!: Aż tu nagle po 10 min. widze że wraca na miejscu pasażera:!: :shock: . Wychodzi i pytam co się stało :?: Dlaczego wraca na tym miejscu :?: A on na to że:
[b]Oblał poniwaz niepoinformował egzaminatora o zmianie pasa ruchu na ktorym znajdowały się roboty drogowe.Egzaminator powiedział mu że spowodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego :!: :!: :!:
Ja zdziwiona : A to trzeba informowac o zmianie pasa :?:


Osobiście myśle, że to oczywiste jezeli na pasie którym jade znajduja sie roboty dorgowe to muszę zniego zjechać :!: Do głowy by mi nieprzyszło by go o tym informować
:!: :!: :!:

Co Wy o tej sytuacji myślicie :?:
Avatar użytkownika
She18
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez damiano323 » czwartek 30 marca 2006, 18:32

Ale przeciez egzaminator na egzminie jest powietrzem wydającym polecenia :) Więc nie musimy się wcale do niego odzywać....
Może "informowanie o zmianie pasa" to chodziło o kierunkowskaz, tylko tak to ładnie ujął...i nie informował egzaminatora tylko innych uczestników ruchu...może po prostu znajomy coś źle zrozumiał..a co mu napisał na karteczce??
A jesli to prawda co piszesz, to po prostu kolejny PRL-owski gbur, którego życiową pasją i sensem jego egzystencji jest uwalanie na egzaminie... wiem że to frustracja cholerna jest i żal
damiano323
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa 29 marca 2006, 16:11
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez Wiedźma » czwartek 30 marca 2006, 18:47

wydaje mi sie, że chodziło o kierunkowskaz - tylko tak ma to jakiś sens, zwłaszcza, że egzaminator wspomniał o spowodowaniu zagrożenia dla innych uczestników ruchu.
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
Avatar użytkownika
Wiedźma
 
Posty: 178
Dołączył(a): wtorek 18 stycznia 2005, 16:24

Postprzez She18 » czwartek 30 marca 2006, 18:56

Na tej kartce ma napisane N przy:Podejmowanie decyzji i sposób wykonywania manewrów wymijanie, omijanie, wyprzedzanie.
Avatar użytkownika
She18
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez scorpio44 » czwartek 30 marca 2006, 19:13

Ja również jestem pewien, że chodziło o niewłączenie kierunkowskazu. Ale to głównie z tego powodu, że po prostu jest niemożliwe, żeby chodziło o to, co ze znajomym zrozumieliście! :D Na egzaminie kierowca jedzie, a egzaminator ocenia. Z jakiego niby powodu Twój znajomy miałby się do niego odzywać, mówiąc "tera bede zmieniał pas" itp.? Przecież to absurd. A zatem na pewno źle zrozumieliście sprawę.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miros » czwartek 30 marca 2006, 23:03

w 99 % przypadkow nie informujemy egzaminatora o niczym.
egzaminatorowi chodzilo o nie wrzucenie kierunkowskazu przy zmianie pasa.
troszke zle go zrozumieliscie, albo ty zle zrozumialas swojego znajomego.
tyle
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 55 gości