Na czym polega egz. wewnętrzny OSK na tej stronce?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Na czym polega egz. wewnętrzny OSK na tej stronce?

Postprzez czarnamk » poniedziałek 27 marca 2006, 23:12

Sorki że tak pytam, może to sie dla kogos wydawać dośc głupie ale ja zdębiałam bo nie wiem czy mozna go traktować powaznie (tzn. jako prawdziwy egz. wew. czy taki poprostu zwykły do sprawdzenia się) ?
Ponieważ jak dla mnie zawiało powagą: podanie swoich danych, peselu... no i że wydruk można odebrać w swoim OSK.
Ludzie pomózcie, o co w tym chodzi?

Ps. Jeśli możecie to pospieszcie się z odpowiedzią bo w środe (29.03) mam egzamin (teorie ;)

Pozdrawiam serdecznie!
*Teoria- 29.03.06r- zaliczone 0 bł.
*Prakt.I - 19.04.06r -łuk - :(
*Prakt.II - 11.05.06r- Zapytałam egzaminatora: "Czy mogę przejechać na tym CZERWONYM świetle?" (!) Co to wogóle było!? ;P
*Prakt. III- podobno do 3 razy sztuka... :) Zobaczymy.
czarnamk
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 27 marca 2006, 23:03

Postprzez ella » poniedziałek 27 marca 2006, 23:29

Oczywiście, że traktowany jest jak egzamin wewnętrzny. W OSK w ten sposób przeprowadza się egzaminy.
Egzamin wewnętrzny - to oprogramowanie, które spotkasz w swojej szkole jazdy. Umożliwi ono zapamiętanie Twoich wyników i ich wydrukowanie.

Do sprawdzenie się nasz testy.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kasiek » poniedziałek 27 marca 2006, 23:39

Hello
Tez masz w środę egzamin teoretyczny :D Narazie pykam teściki. Polecam zalogowanie się i wypełnienie ankiety, żeby można było darmo rozwiązywać testy przez 24h
Życzę powodzenia!
kasiek
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 14:28

Postprzez RejUK » środa 09 sierpnia 2006, 16:49

ella napisał(a):Oczywiście, że traktowany jest jak egzamin wewnętrzny. W OSK w ten sposób przeprowadza się egzaminy.
Egzamin wewnętrzny - to oprogramowanie, które spotkasz w swojej szkole jazdy. Umożliwi ono zapamiętanie Twoich wyników i ich wydrukowanie.

Do sprawdzenie się nasz testy.


czyli jeżeli zdam ten egzamin wewnętrzny OSK u was na stronie to w ośrodku nie będę musiał robić tego ponownie (chodzi mi o sam teoretyczny)
RejUK
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 sierpnia 2006, 16:45
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez konradex » środa 09 sierpnia 2006, 17:43

oj nie :lol: chodzi tu o to, żebyś mógł sobie poćwiczyć przed właśnie owym egzaminem wewnętrznym, a później też egzaminem teoretycznym w WORDzie. Poza tym nie wszystkie ośrodki przeprowadzają egzamin wewnętrzny, no ale jeżeli Ty masz mieć go w swoim ośrodku, to po prostu rób testy np. z tej strony, aby być dobrze do tego przygotowanym :) W tych ośrodkach, gdzie już jest egzamin wewnętrzny, to bez zdania go nie przystąpisz raczej do jazd (oczywiście o ile ośrodek na poważnie traktuje kursanta). W takim przypadku możesz jednak zdawać wiele razy, aż w końcu zdasz. Nie stracisz żadnych pieniędzy etc., a jedyną rzeczą którą stracisz, to najwyżej czas do rozpoczęcia 'jazd'.
konradex
 
Posty: 91
Dołączył(a): sobota 20 maja 2006, 00:41
Lokalizacja: Białystok

Postprzez scorpio44 » środa 09 sierpnia 2006, 18:37

RejUK napisał(a):czyli jeżeli zdam ten egzamin wewnętrzny OSK u was na stronie to w ośrodku nie będę musiał robić tego ponownie (chodzi mi o sam teoretyczny)

W tym topicu wyszło trochę śmiesznie, bo koledze o nicku Czarnamk, który zadawał pytanie parę miesięcy temu, EWIDENTNIE chodziło w nim o to samo, co RejUK-owi, a z postu Elli można wywnioskować (i na miejscu Czarnamka bym zapewne tak zrozumiał), że odpowiedź brzmi TAK. ;) :D :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez konradex » środa 09 sierpnia 2006, 19:50

oj, to przepraszam za wprowadzenie w błąd :oops: nie wiedziałem, że tak można... ciekawy sposób, nie powiem :) może gdybym czytał temat od pierwszego postu, a nie tylko post RejUK'a, to nie odpowiadałbym wcale :) no nic, przepraszam :P

ps. jak jakiś moderator chce, to się nie pogniewam jak skasuje ten i mój wcześniejszy post :D
konradex
 
Posty: 91
Dołączył(a): sobota 20 maja 2006, 00:41
Lokalizacja: Białystok

Postprzez ella » środa 09 sierpnia 2006, 20:56

czyli jeżeli zdam ten egzamin wewnętrzny OSK u was na stronie to w ośrodku nie będę musiał robić tego ponownie (chodzi mi o sam teoretyczny)

Program z egzaminem wewnętrznym pobierają tylko OSK. Rejestruja się do "Strefy OSK" i mają dostęp do testów i egzaminów .
Ty nie możesz zrobić sobie sam egzaminu na tej stronce bo po prostu w niego nie wejdziesz. Tu możesz sobie tylko ćwiczyc testy.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tomek_ » środa 09 sierpnia 2006, 21:25

hm, tak sobie czasem mysle, ze wszedzie takie testy sa platne, a jesli nie to dostep do wynikow jest ograniczony, ze czasem nosze sie z mysla zeby zrobic darmowe testy i wrzucic gdzies na serwer. Pytania egzaminacyjne autorstwa ITS jako instytucji publicznej zgodnie z wyrokiem sadu najwyzszego nie sa objete zadnymi prawami autorskimi.
Kat. B i C za pierwszym podejściem.
Testy na prawo jazdy 2013
Avatar użytkownika
Tomek_
 
Posty: 1090
Dołączył(a): czwartek 22 września 2005, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » środa 09 sierpnia 2006, 22:12

konradex napisał(a):oj, to przepraszam za wprowadzenie w błąd :oops: nie wiedziałem, że tak można... ciekawy sposób, nie powiem :) może gdybym czytał temat od pierwszego postu, a nie tylko post RejUK'a, to nie odpowiadałbym wcale :) no nic, przepraszam :P
ps. jak jakiś moderator chce, to się nie pogniewam jak skasuje ten i mój wcześniejszy post :D

Konradex, znowu nieporozumienie - chodziło mi o to, że Ella najprawdopodobniej parę miesięcy temu nie zrozumiała pytania autora wątku. A nie, że to Ty źle napisałeś. ;) :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez ella » środa 09 sierpnia 2006, 22:38

chodziło mi o to, że Ella najprawdopodobniej parę miesięcy temu nie zrozumiała pytania autora wątku.

I znowu nieporozumienie :lol: Pytanie zrozumiałam dobrze ale chyba co niektórzy nie rozumieją odpowiedzi :D i dzałania na tej stronie opcji egzaminu wewnętrznego.
Nie podałam, że TAK ( czyli może sam sobie go zrobić tutaj) tylko
W OSK w ten sposób przeprowadza się egzaminy.
Egzamin wewnętrzny - to oprogramowanie, które spotkasz w swojej szkole jazdy. Umożliwi ono zapamiętanie Twoich wyników i ich wydrukowanie.

:lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez konradex » środa 09 sierpnia 2006, 22:49

no to się zamotaliśmy wszyscy troszke :> a szczególnie ja, kiedy to nie zrozumiałem do końca Ciebie scorpio, bo po prostu myślałem, że ella powiedziała TAK, a Ty tylko napisałeś, że z jej wypowiedzi można zrouzmieć, że TAK, mimo iż tak naprawdę jest NIE. Teraz już rozumiem dlaczego powstało zamieszanie :D. Tak więc jasno i klarownie śmiem twierdzić, że odpowiedź na pytania obydwu panów brzmi NIE :P
konradex
 
Posty: 91
Dołączył(a): sobota 20 maja 2006, 00:41
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 158 gości