Fiat Panda - opis i zdjecia swiatel, tego co pod maska itd.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez goyavan » wtorek 17 lipca 2007, 11:03

zastanów się - do niedawna nie trzeba było w ciągu dnia mieć włączonych świateł mijania czy to oznacza, że nie działały światła stop i cofania?

Kamiles - cenna uwaga :)

Dziękuję za pomoc i rozwianie wątpliwości
goyavan
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 16 lipca 2007, 15:54

Postprzez operkiller » środa 17 października 2007, 13:05

Witam, powiedźcie mi, jaki musi byc spełniony warunek żeby świeciły sie swiatła stopu i cofania? Druga sprawa to taka, czy zeby włączyc tzn swiatla do domu musze miec ciepły silnik czy moge wejsc do pandy, gdy silnik jest zimny i własczyc te swiatła ? Z góry dzieki.
operkiller
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 17 października 2007, 13:01

Postprzez dajana » środa 28 listopada 2007, 22:19

odpowiedzi na twoje pytania sa na forum: aby włączyc swiatla stopu i cofania wystarczy miec wlaczony zapłon, a co do drugiego pytania to wystarczy włączyc mózg:)system świateł dziala na prad z akumulatora a nie zalezy od cipłoty silnika
bez urazy:)))
dajana
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 listopada 2007, 19:01

Postprzez Scully » niedziela 16 grudnia 2007, 15:41

wiem, że w temacie światła w samocodzie powiedziano (i pokazano) już chyba wszystko to chciałabym wstawić tu link
http://www.szkoladrift.pl/
po prawej stronie znajduje się odnośnik do interaktywnej nauki świateł. Bardzo czytelne ze wskazówkami itd :) mimo iż eLeczką jeździłam już dawno to patrząc na tą aplikację przypomnialam sobie wszystkie sposoby włączania świateł w tym aucie.
Avatar użytkownika
Scully
 
Posty: 72
Dołączył(a): wtorek 28 sierpnia 2007, 14:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez siodelko » wtorek 01 stycznia 2008, 13:35

Scully wielkie dzieki za tego linka :) w czwartek mam egzamin i przydało mi sie takie interaktywne ćwiczenie świateł :)
siodelko
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 01 stycznia 2008, 13:29

Postprzez AgaR » czwartek 07 lutego 2008, 21:07

Scully ten program jest super, naprawdę bardzo dziękuję, bo bardzo mi pomógł, a już jutro egzamin :)
AgaR
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 09 grudnia 2007, 15:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez elko1 » piątek 22 lutego 2008, 14:26

Witam może ktoś jeszcze opisać deskę rozdzielczą chodzi o to jak się poprawnie mówi na te wszystkie kontrolki ten obrotomierz itp abs itd Proszę o odp pozdrawiam i wielki dzięki za odpowiedź!
elko1
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2008, 20:43

Re: Fiat Panda - opis i zdjecia swiatel, tego co pod maska i

Postprzez AmigosForever » środa 27 lutego 2008, 11:34

Dzięki wielkie mnie sie napewno przyda
Pozdrawiam :wink:
AmigosForever
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 22 lutego 2008, 16:18

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości