EGZAMINY W GDYNI

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

EGZAMINY W GDYNI

Postprzez lolita » środa 25 stycznia 2006, 10:09

Witam wszystkich.
Jestem pierwszy raz na forum, chociaż jestem z Wami już od maja zeszłego roku. To wtedy zaczęłam kurs prawa jazdy, na którym bardzo mi zależało.
17 lutego będę zdawać 4 raz. Trzy razy natrafiłam na tego samego egzaminatora - P. Antoni. Nie załamuję się jednak.

Zdaję w Gdyni i może mi ktoś powie jak wyglądają teraz egzamimy, trasy itp.
lolita
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 25 stycznia 2006, 09:51
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Agawa » środa 25 stycznia 2006, 10:49

Troche na ten temat w tym watku:
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4353
abrover tez jest z Gdyni więc może spróbuj sie z nim skontaktować przez prywatna wiadomość, może Ci cos pomoże.
A tak wogóle poczytaj sobie troche dział Egzamin na Prawo Jazdy bo nowe zasady obowiązuja we wszystkich miastach w ten sam sposób, więc dobre rady dotyczace egzaminów sa jak najbardziej dla Ciebie odpowiednie :D
Powodzenia i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez abrover » środa 01 lutego 2006, 18:40

Ja oblałem dwa razy w Gdyni, raz na łuku przez głupote, raz pechowo na mieście. 3 podejście mam pojutrze. Tras nie ma, wożą po całym mieście, trzeba pilnie patrzeć na znaki. JA zdaje o 17:00 więc będzie ciemno no ale co zrobić mam nadzieje że do 3 razy sztuka. Ogółem za drugim razem spokojnie bymsobie zdał gdyby koleś mnie nie przestraszył że wjechałęm na ciągłą, kiedy wcześniej nie mogłem bo samochody z prakingu za bardzo wystawały i zrobiłęm tak jak na kursie. Pech przez duże P. No ale co zrobić, było mineło, tym razem postaram się wszystko robić perfekcyjnie, lepiej niż na kursie, ale myśl o ponad 40 minutach takiej jazdy mnie przeraża :/
abrover
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 11 sierpnia 2005, 13:58

Postprzez lolita » czwartek 02 lutego 2006, 10:28

Wiem jak się jeździ po Gdyni. Miałam jednak 3,5 miesięczną przerwę i myślałam, że coś się zmieniło. Cieszę się z nowych przepisów. Czasami jeżdżę samochodem (bez prawka!!! :dumb: ) i parkowanie lepiej mi idzie między autami, na wyczucie. Jestem dobraj myśli.
Opowiedz jak było. Trzymam kciuki.
lolita
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 25 stycznia 2006, 09:51
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości