JAK DLUGO CZEKACIE NA MOZLIWOSC POWTORKI EGZAMINU

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez SaYRus » środa 29 marca 2006, 09:51

to już bedzie mój 3 raz ;/ Pierwszy egzamin 28 II 06r, następny 29 III 06r. a więc miesiąc a trzeci raz mam mieć 25 IV 06r. no i znowu nie cały miesiąc, za chwile zapomne jak się jeździ ;/ ! Czy da się jakoś przyśpieszyć ten kurs ? Bo kiedyś cosik było o tym pisane... ? Bo później matura itd.
28 II 06r. teoria 0 błedów, łuk oblany, a na kursie wychodził...
29 III 06r. łuk zaliczony, górka zaliczona ale za to miasto oblane...(dlaczego mi się trafił taki gbur??)
25 IV 06r. - pozytywne myśli że się uda...

Chyba pójde sobie wypić...
SaYRus
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 24 marca 2006, 22:09
Lokalizacja: Świerklany

Postprzez Krzyk_oceanu » czwartek 30 marca 2006, 20:44

możesz napisać podanie o powiadomienie Cię o pierwszym wolnym terminie..

Ja tak robiłam.
Oddzwaniali i dawali szybko termin,albo nawet na miejscu tego samego dnia wyznaczali Ci termin.

pozdr.
(za)bardzo chciałabym zdać...
Avatar użytkownika
Krzyk_oceanu
 
Posty: 83
Dołączył(a): niedziela 08 stycznia 2006, 16:29
Lokalizacja: Okolice Wawy

Postprzez jolkaka1 » poniedziałek 17 kwietnia 2006, 23:25

z terminami na egzamin jest moim zdaniem coś nie tak : niby w przepisach jest napisane że oczekiwanie nie powinno przekraczać 30 dni a jednak w życiu jest całkiem inaczej np. w Lesznie pierwszy egzamin miałam po 35dniach drugi po 30 dniach a na trzeci czekam 40 DNI przy kasie wspomniałam o tym to od razu pani mnie uświadomiła że przepis ten się i tak zmieni no ale przecież narazie jest po staremu czyż nie :?:
jolkaka1
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek 23 marca 2006, 19:50
Lokalizacja: leszno

Postprzez krpablo » wtorek 18 kwietnia 2006, 19:12

Jest rozwiązanie na to: może by tak szanowne WORDy zaczęły pracować w soboty?? Mniejszy ruch na ulicach (in plus dla kursanta), mniejsze kolejki, więcej obsłużonych osób (plus dla egzaminatorów). Same plusy!!! Ale nie, bo po ciężkim 5-dniowym tygodniu "pracy" trzeba aż dwa dni odpoczywać. Przeszkolić dodatkowych egzaminatorów!! Że nie ma pieniędzy?? A gdzież to są ciężkie pieniądze, które są wyciągane od kursantów??
Jak teraz spojrzę na to, co się dzieje, to aż głowa puchnie. Całe szczęście, że to już wszystko daleko za mną (niedługo rocznica zdobycia prawka!!)...
Prawo jazdy kat. B
odebrane 4 lipca 2005
krpablo
 
Posty: 39
Dołączył(a): poniedziałek 10 stycznia 2005, 23:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez czarnamk » środa 19 kwietnia 2006, 22:13

U mnie wyjdzie 22 dni.
19.04 oblane;
11.05 próba II (mam nadzieję że razem z autem włącze też swój mózg :!: ;)) )

ZDZ Tychy
*Teoria- 29.03.06r- zaliczone 0 bł.
*Prakt.I - 19.04.06r -łuk - :(
*Prakt.II - 11.05.06r- Zapytałam egzaminatora: "Czy mogę przejechać na tym CZERWONYM świetle?" (!) Co to wogóle było!? ;P
*Prakt. III- podobno do 3 razy sztuka... :) Zobaczymy.
czarnamk
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 27 marca 2006, 23:03

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości