Kilka pytań odnośnie egzaminu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kilka pytań odnośnie egzaminu

Postprzez Janek Terror » wtorek 24 stycznia 2006, 15:35

Mam pytanko do osób które już zdawały nowy egzamin.Jak dokładnie to wyglada,a mianowicie jak wygląda ten element "przygotowanie do jazdy".Czy egzaminator powiec co i jak czy też sami musimy na to wpasc ?? (i pytanko odnosnie parkowania na miescie,czy podczas robienia "zatoczki" na miescie,mozemy ustawic sobie lusterko tak aby widziec tylnie koło,czy muszą pozostać w pozycji tak jak bysmy jezdzili po miescie??.Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Janek Terror
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2006, 15:17

Postprzez poweredjj » wtorek 24 stycznia 2006, 15:42

Lusterka ustawiasz raz (tak jak kiedys na miasto - zeby widac bylo bok pojazdu i przestrzen za nim) i nie mozesz ich regulowac potem. Jesli chodzi o przygotowanie do jazdy, to wypelniasz polecenia egzaminatora.

Np. mnie kazano otworzyc maske samochodu, a komu innemu jedynie wskazac gdzie sie otwiera itd. Jedni musieli pokazywac wszystkie swiatla, ja musialem pokazywac je po kolei - a w trakcie uslyszalem "juz wystarczy".
11.03.2006 - moj szczesliwy dzien, 6 podejscie

:: forumowy specjalista ds. przypadkow beznadziejnych ::
Avatar użytkownika
poweredjj
 
Posty: 186
Dołączył(a): piątek 25 listopada 2005, 12:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Grauko » wtorek 24 stycznia 2006, 19:03

No to zależy od egzaminatora :D W moim przypadku usłyszałm komende "Przygotuj samochód do jazdy" i sie zaczęło. Musiałem pokazać wszystko pod maską (nawet gdzie są znaczniki MIN. i MAX. przy płynach) i światła - dokładnie wszystkie. Więc myśle, że zależy to od woli egzaminatora :shock:
Grauko
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek 30 grudnia 2005, 17:15
Lokalizacja: Polska

Postprzez Małgonia11 » wtorek 24 stycznia 2006, 19:36

A ja na egzaminie otwieram drzwi, żeby otworzyć maskę a egzaminator do mnie: " Wie Pani gdzie się otwiera maskę? ". Mojej koleżance np. nie kazali sprawdzać czy klaakson działa, ja nie musiałam sprawdzć świateł "stopu".
28.06.2006 - zdane !
Mój pierwszy samochód - Ford Fiesta
Avatar użytkownika
Małgonia11
 
Posty: 80
Dołączył(a): sobota 31 grudnia 2005, 13:42
Lokalizacja: Olsztyn ?

Postprzez Janek Terror » środa 25 stycznia 2006, 08:43

Okiii dzięki za odpowiedzi.Własnie szykujem sie,dziś mam egzamin hehi :D
Janek Terror
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2006, 15:17


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości