Inny teoretyczny?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Inny teoretyczny?

Postprzez okiren » niedziela 22 stycznia 2006, 18:35

Niedawno lazilam sobie po roznych stronach w poszukiwaniu informacji o nowym egzaminie i weszlam na strone ministra transportu- tam odszukalam pliczek zawierajacy informacje dotyczace nowego systemu, w ktorym napisane bylo w dosc zawily sposoc (albo byla to kwestia mojego zmeczenia i zawile wcale nie bylo...) cos o "egzaminie teoretycznym jednokrotnego wyboru"..... tyle, ze teraz wybor nie jest jednokrotny- czy to oznacza nowe, inne pytania?! Prosze, niech ktos sprostuje bo ja mam teoretyczny w tym tygodniu! :(
okiren
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 22 stycznia 2006, 18:29

Postprzez Ciacho » niedziela 22 stycznia 2006, 18:53

Skoro teoretyczny masz w tym tygodniu to bez stresu ucz sie starych pytan egzaminacyjnych ;) Napewno w ciągu tygodnia ich nie zmienią a jeśli nawet (na co daje 1% szans) bedziesz bardzo dobrze znał/a kodeks nie wiedząc o tym i poradzisz sobie z ewentualnymi nowymi testami :>
04.01.2006 - zdane za pierwszym razem kat B
18.01.2006 - odebrane 8)
Posiadam
a) Karte pływacką
b) Specjalną kartę pływacją tzw "żółty czepek" - nie wiesz co to? znajdz i poczytaj
Ciacho
 
Posty: 40
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2005, 00:12
Lokalizacja: TARNOW

Postprzez miros » niedziela 22 stycznia 2006, 18:53

raczej zmeczona bylas :wink:
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Krzyk_oceanu » niedziela 22 stycznia 2006, 18:58

z tego co wiem,egzaminy teoretyczne nie zmieniają się.
(za)bardzo chciałabym zdać...
Avatar użytkownika
Krzyk_oceanu
 
Posty: 83
Dołączył(a): niedziela 08 stycznia 2006, 16:29
Lokalizacja: Okolice Wawy

Postprzez wiruswww » niedziela 22 stycznia 2006, 19:27

egzaminy teoretyczne nie zmieniają się. Ale to wcale nie znaczy że koleżanka była zmeczona, takie pomysły przecież były. Chcieli i to wcale nie tak dawno wprowadzić egzamin teoretyczny z testami jednokrotnego wyboru i z tajną bazą pyatań, taki pomysł był ale umarł a na stronach mogły pozosotac jakies szczątki po tym.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez ella » niedziela 22 stycznia 2006, 19:33

Z rozporzadzenia o zmianach w szkoleniu i egzaminowaniu
Zasady przeprowadzania egzaminów teoretycznych


§ 4. 1. Egzamin teoretyczny przeprowadzany w formie pisemnego testu polega na udzieleniu odpowiedzi na pytania zawarte w wybranym przez osobę systemem losowym teście:
1) spośród testów, o których mowa w § 1 ust. 7 pkt 1 i 3, jeżeli ubiega się o prawo jazdy lub podlega sprawdzeniu kwalifikacji w tym zakresie;
2) spośród testów, o których mowa w § 1 ust. 7 pkt 2, jeżeli ubiega się o pozwolenie lub podlega sprawdzeniu kwalifikacji w tym zakresie.
2. Testy, o których mowa w ust. 1, składają się z testu zasadniczego i testu specjalistycznego albo jednego z nich.
3. Udzielenie odpowiedzi na pytanie, zawarte w teście, polega na wyborze z trzech zaproponowanych odpowiedzi oznaczonych literami A, B i C wszystkich odpowiedzi prawidłowych i wpisaniu przez osobę ich oznaczeń do odpowiednich rubryk arkusza odpowiedzi, którego wzór określa załącznik nr 12 do rozporządzenia.
4. Każde pytanie zawarte w teście posiada jedną, dwie lub trzy odpowiedzi prawidłowe, przy czym jeżeli osoba nie wybrała dla określonego pytania wszystkich liter, oznaczających odpowiedzi prawidłowe, lub wybrała odpowiedź nieprawidłową, to należy uznać, że popełniła jeden błąd.

Wiruswww ma rację. Były takie plany.
Ja nie jesetm pewna czy egzamin na instruktora albo na egzaminatora nie ma testów jednokrotnego wyboru. Nie wczytywałam się w to w rozporządzeniu :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Dzieki!

Postprzez okiren » niedziela 22 stycznia 2006, 20:15

Toscie mi ulzyli! :) Tej nocy usne jednak spokojnie- dzieki wielkie! :*
okiren
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 22 stycznia 2006, 18:29

Re: Dzieki!

Postprzez wiruswww » niedziela 22 stycznia 2006, 20:18

okiren napisał(a):...dzieki wielkie! :*


proszę bardzo, zawsze do usług
zapraszamy ponownie :)
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 193 gości