Przyznac sie ! Ktory to ?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Przyznac sie ! Ktory to ?

Postprzez gumik » wtorek 14 stycznia 2020, 21:32

A czemuż Ty zakładasz, że ja uważam, że cała akcja jest zmyślona. Po prostu na filmie nie widać wszystkiego. Może kartka była zostawiona. Może w ogóle właściciel się pojawił na miejscu. Może była Policja. Tego po prostu NIE WIEMY.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Przyznac sie ! Ktory to ?

Postprzez Cyryl » wtorek 14 stycznia 2020, 21:55

no tak, ale jak wytłumaczyć to, niezależnie od odgłosów, że egzaminator siedząc w samochodzie nie zauważył "kontaktu" z innym pojazdem, a kierownik WORD na filmie jednak dojrzał?
podejrzewam, że było to oparte na podstawie oględzin pojazdu.

druga sprawa, czy zachowanie egzaminatora jest dobrym przykładem dla przyszłych kierowców?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyznac sie ! Ktory to ?

Postprzez gumik » środa 15 stycznia 2020, 08:14

Ale zauważ że faktycznie film jest ucięty i nie widać co egzaminator robił w międzyczasie. Nie wiadomo czy wycięta jest minuta, czy godzina. Żyjemy ws świecie fakenewsów, a tu jakiś gostek pisze, że on wierzy jakiemuś typkowi z jutuba. No śmiech.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Przyznac sie ! Ktory to ?

Postprzez jasper1 » środa 15 stycznia 2020, 09:33

Cyryl napisał(a):no tak, ale jak wytłumaczyć to, niezależnie od odgłosów, że egzaminator siedząc w samochodzie nie zauważył "kontaktu" z innym pojazdem, a kierownik WORD na filmie jednak dojrzał?

Chyba jednak zauważył skoro na filmie ogląda dokładnie swoje auto i zamienia się miejscami ze zdającą, cała reszta to tylko opowieść youtubera prawdziwa lub nie.

druga sprawa, czy zachowanie egzaminatora jest dobrym przykładem dla przyszłych kierowców?

Trudno coś mówić o zachowaniu egzaminatora na podstawie pociętego filmu i opowieści jednej strony żądnej klikalności.

Jak dla mnie to fakenews, na filmie widać wyraźnie, że auto WORD w ogóle nie ma kontaktu z miejscami, w którym widać uszkodzenia na zdjęciu - są zdecydowanie wyżej i bardziej po prawej w stosunku do miejsca kontaktu.

Kontakt aut nie musi przesądzać o powstaniu uszkodzeń. Sama z rok temu parkując równolegle przed swoim domem oślepiona przez słońce stuknęłam w auto z tyłu - poczułam, usłyszałam, wysiadłam - i nic, plastikowy błotnik trafił w plastikową ramkę i tablicę rejestracyjną. Sąsiad też sobie auto pooglądał i nic absolutnie, nawet ramka cała.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Przyznac sie ! Ktory to ?

Postprzez szymonix » sobota 18 stycznia 2020, 12:53

Posumowując, z nawiązaniem do tej kartki i nru telefonu - była taka akcja - stłuczka, oczywiście nerwy, krzyki, bez policji, sprawca się przyznał i uspokoił poszkodowanego "prosze mi dać nr telefonu i czekać w domu, ja zadzwonię" .. poszkodowany dotąd czeka.. :hmm: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Przyznac sie ! Ktory to ?

Postprzez Cyryl » sobota 18 stycznia 2020, 19:42

ile razy tak Ci się zdarzyło?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości