Egzamin, odwołanie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin, odwołanie

Postprzez winmap » poniedziałek 12 sierpnia 2019, 22:00

Witam. Dziś zdawałem prawo jazdy. 3 zadanie czyli wzniesienie. Egzaminator gdy wjezdzalem na wzniesienie wgl nie poinformował mnie w którym miejscu mam się zatrzymać ani nie było żadnej wyznaczonej linii. W dodatku powiedział mi że samochód nie ma wydać żadnych glosniejszych dźwięków i aby nie ruszyć z piskami. Z tego co mi wiadomo glosniejsze dźwięki nie mają wpływu na zadane zadanie i pozatym egzaminator ma obowiązek poinformować mnie gdzie się zatrzymać. Dodam że było to jakoś pół godziny przed zamknięciem wordu. Po prostu myślę że mnie uwalil specjalnie i pytam czy można było by się przez to odwoływać. Są rejestratory więc spokojnie da się to udowodnić wydaje mi się.
winmap
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 listopada 2012, 20:07

Re: Egzamin, odwołanie

Postprzez skov » piątek 16 sierpnia 2019, 19:39

wynik negatywny za co?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Egzamin, odwołanie

Postprzez szymonix » poniedziałek 19 sierpnia 2019, 10:28

Za co negatyw??
Poza tym na wzniesieniu jest wymalowana linia i przed nią masz się zatrzymać jak na STOPie. Egzaminator nie musi ani nawet nie powinien mówic co masz robić, bo skoro przyszedłeś na egzamin to powinieneś znac jego przebieg i swoje obowiazki.
auto moze ruszyć z piskiem, może mieć dodane dużo gazu - to nie wchodzi w zakres oceny..
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości