Egzamin na prawo jazdy Kat. C plac manewrowy w Łomży.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin na prawo jazdy Kat. C plac manewrowy w Łomży.

Postprzez kursant55 » niedziela 21 lipca 2019, 20:00

Witam.
Podchodziłem kilka razy do egzaminu praktycznego z kat C. Ostatnio zdawałem 2 razy w Łomży zawsze oblewałem na parkowaniu równoległym dodam że na każdym egzaminie miałem wylosowane w zestawie parkowanie równoległe.Inne zadania egzaminacyjne na placu wykonywałem bez większych problemów.Do Łomży przeniosłem się z innego WORDU z większego miasta.Cały problem polega na tym że w Łomży na placu manewrowym na kat C parkowanie równoległe wykonuje się na tym samym stanowisku co łuk z prawej jego strony z lewej strony za to przy stanowisku znajduję się latarnia oświetleniowa oraz krawężnik przez to że zahaczyłem lewym lusterkiem o latarnie oblałem egzamin. W poprzednim WORDZIE w którym zdawałem egzamin było oddzielna zatoczka do parkowania równoległego. Dokupiłem ostatnio parę godzin w innej szkole jazdy i wydaję mi się że umiem robić parkowanie równoległe z tym że na oddzielny stanowisku dalej trudność sprawia mi przeszkoda na placu manewrowym podczas egzaminu w Łomży w postaci wyżej wymienionej latarni i bliskości krawężnika z lewej strony.
kursant55
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 21 lipca 2019, 19:24

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości