Oblany egzamin z dziwnego powodu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Oblany egzamin z dziwnego powodu

Postprzez DajO » niedziela 31 marca 2019, 14:15

Witam, tworze ten post ponieważ ostatnio miałem egzamin na prawo jazdy (załączony skrin) jechałem pasem na którym znaki poziome informowały, ze jest to pas, który prowadzi w lewo, egzaminator wydał mi polecenie aby jechać prosto czyli w tym przypadku musiałem zmienić pas na lewy. Ok włączyłem lewy kierunkowskaz, sygnalizując tą czynnością żeby ustąlpili mi pierwszeństwa, lecz żaden kierowca nie raczył tego zrobić więc zwolniłem czekając aż będzie dla mnie miejsce, lecz nie było i zaczęla się kończyć linia przerywana i jechałem powoli aż o momentu gdy zaczęła się kończyć linia ciągła więc się zatrzymałem z właczonym kierunkowskazem tuż przed ciągła bo miejsca dalej nie było dla mnie na sąsiednim pasie. Egzaminator w tamtym momencie powiedział mi, że przerywa egzamin bo zatrzymałem się w niedozwolonym miejscu i stworzyłem zagrożenie w ruchu drogowym. I mam pytanie czy słusznie postąpił? Bo pytając się mojego instruktora stwierdził, że w tej sytuacji nie było mowy o oblaniu mnie. Instruktor ogolnie przez całą drogę pastwił się nade mną mowił, że nie wiem co robię, że nie mam pojęcia do jazdy, że źle trzymam kierownice. Proszę o odpowiedź co o tym myślicie?
DajO
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 31 marca 2019, 14:00

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości