Formalności przed egzaminem- mój przypadek

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Formalności przed egzaminem- mój przypadek

Postprzez Niedojdzik2019 » wtorek 05 lutego 2019, 20:54

Witam, Mój problem przedstawia się następująco: 5 lat temu wyjeździłem wymagane 30 godzin kursu na prawo jazdy, następnie przerwałem kurs nie podchodząc do egzaminu wewnętrznego w szkole nauki jazdy, ani co za tym idzie do egzaminu w MORD. 4 miesiące temu postanowiłem wrócić do sprawy, odwiedziłem wydział komunikacji celem wyrobienia sobie nowego profilu kandydata na kierowcę, urzędniczka przy okazji zorientowała się, że profil kandydata na kierowcę już kiedyś wyrabiałem i w nowym profilu zamieściła informację, że kurs ukończono w 2013 roku o czym dowiedziano się w szkole nauki jazdy ( poprzednio robiłem kurs w innej szkole) i podpisano ze mną umowę kursu uzupełniającego. Następnie po skończonym kursie uzupełniającym chciałem zapisać się na egzamin wewnętrzny, jednak w szkole powiedziano mi, że kursanci odbywający kursy uzupełniające nie muszą zdawać egzaminów wewnętrznych. Niedawno dowiedziałem się nie wiem czy to prawda, że ukończenie kursu musi być potwierdzone pozytywnym egzaminem wewnętrznym? Jednak jak napisałem na początku takiego egzaminu nigdy nie miałem. Proszę Was o pomoc, o poradę co mam zrobić w takiej sytuacji? Boję się trochę żeby nie było z tego powodu teraz jakichś nieprzyjemności.
Niedojdzik2019
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 lutego 2019, 20:37

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości