Egzamin kat. C pytanie w trakcie manewru na placu manewrowym

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin kat. C pytanie w trakcie manewru na placu manewrowym

Postprzez radkx3 » niedziela 03 lutego 2019, 11:51

Witam,
Nie zdałem egzaminu praktycznego na kat. C na placu manewrowym.
Wykonywałem ostatnie zadanie na placu manewrowym - parkowanie równoległe i pierwszą próbę przerwałem bo nie było szans wykonania jego poprawnie. W drugiej próbie niewiele brakowało i nie byłem pewien czy przysługuje mi prawo korekty manewru więc zapytałem egzaminatora a ten nie odpowiedział. Nie zrobiłem korekty i lewy obrys oraz lusterko trochę wystawały. Posiadam nagranie audio z egzaminu (nagrywałem telefonem). Czy mam podstawę do odwoływania się  do egzaminu? Czy egzaminator musiał odpowiedź w trakcie egzaminu na pytanie: "Czy przysługuje mi prawo korekty"? Dodam że przed egzaminem potwierdziłem słownie że zasady egzaminu są mi znane. Pozdrawiam
radkx3
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 03 lutego 2019, 11:41

Re: Egzamin kat. C pytanie w trakcie manewru na placu manewr

Postprzez rpa » sobota 16 lutego 2019, 09:56

Skoro potwierdziłeś, to znaczy, że żadne informacje nt. przebiegu egzaminu w trakcie jego trwania nie były ci potrzebne. Egzaminator nie musiał odpowiedzieć.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Egzamin kat. C pytanie w trakcie manewru na placu manewr

Postprzez Blacksmith » sobota 16 lutego 2019, 12:20

radkx3 napisał(a):... a ten nie odpowiedział.

Dowiedz się dokładnie, np. zadzwoń do jakiegoś WORD w Polsce o popytaj. Jeśli ten egzaminator miał obowiązek odpowiedzieć to złóż skargę i odwołanie.

p.s- Jak ich o coś zapytasz to milczą. Ale gdy trzeba to nie omieszkają używać głupich odzywek.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Egzamin kat. C pytanie w trakcie manewru na placu manewr

Postprzez rpa » sobota 16 lutego 2019, 12:24

Czego nie rozumiesz? Skoro OP sam zadeklarował, że zna i rozumie zasady, to pytanie jest bezzasadne, a nawet świadczy o okłamaniu egzaminatora czuwającego nad poprawnym przebiegiem egzaminu. Skoro ich nie znał, to nie powinien był przystąpić do egzaminu.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości