Teoria bez kursu?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Teoria bez kursu?

Postprzez Akszeinga121 » poniedziałek 05 listopada 2018, 13:27

Witam, zdecydowałam się zdawać egzamin teoretyczny bez kursu. Zarezerwowałam termin przez strone Infocar, opłaciłam...i tu zaczynają się schody :roll: Mianowicie wraz z meilem potwierdzającym termin egzaminu otrzymałam z WORDu w załączniku "zaświadczenie" na którym (jeśli dobrze rozumiem) mam wpisać "dane instruktora". Czy to zaświadczenie powinnam wydrukować i zabrać ze sobą na egzamin? Jeśli tak, to czy w pisać tam dane instruktora u którego chcę robić "praktykę"? Słyszałam też, że WORD może przed dopuszczeniem mnie do egzaminu z teorii (już na miejscu) zażądać okazania dowodu ukończenia kursu....czy to prawda? Czy ktoś zdawał już w ten sposób egzamin?
Pozdrawiam serdecznie :wink:
Akszeinga121
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 listopada 2018, 13:10

Re: Teoria bez kursu?

Postprzez rpa » wtorek 06 listopada 2018, 19:14

Dane instruktora, czyli dane twojego instruktora prowadzącego kurs. Egzaminatora nie możesz wybrać.
Jeśli ukończyłeś kurs, zdałeś egzamin wewnętrzny i jest o tym wpis w systemie (a być musi, inaczej nie doszłoby do potwierdzenia terminu egzaminu), to WORD posiada wszystkie wymagane informacje, nie słyszałem żeby od kogokolwiek wymagano jakichkolwiek dodatkowych potwierdzeń.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości