Kurs w 2007r, dokumenty w innym mieście

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs w 2007r, dokumenty w innym mieście

Postprzez Anaid » poniedziałek 01 października 2018, 16:16

Witam,

Mam nadzieję, że znajdę podpowiedź jak rozwiazać problem.
Zrobiłam kurs kat B w 2007 roku w Łodzi. Podeszłam do egzaminu dwa razy i odpuściłam sobie kontynuację w związku z przeprowadzką do Warszawy.
Nie posiadam PKK. Chciałabym się zapisac na jazdy doszkalające więc musze wyrobić PKK.
Nie chcę od nowa robić kursu na prawo jazdy. Dzwoniłam do wydziału komunikcji w Łodzi, powiedzieli, że moich dokumentów nie prześlą jeśli wyślę wniosek jak to miało miejsce kiedyś i musze założyć najpierw PKK. Żeby to zrobić muszę znowu zrobić badania lekarskie i wszystko fajnie ale co dalej.
Jak mam wystąpić o przesłanie dokumentów o ukończonym kursie? Moja szkoła nie posiada moich danych z kursu w związku, ze było to 11 lat temu.
Czy ktoś miał podobny przypadek? Nie mam opcji pojechania specjalnie do Łodzi żeby wyrobić w tamtejszym urzędzie PKK...
Anaid
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 01 października 2018, 16:10

Re: Kurs w 2007r, dokumenty w innym mieście

Postprzez mlaskowski » niedziela 24 marca 2019, 01:32

Czesc, mialem identyczny przypadek, nawet daty sie zgadzaja (tylko miasta inne) :)

W moim przypadku pani w urzedzie w zazolknietej teczce miala moje dokumenty ukonczenia kursu. Skoro podchodzilas do egzaminu, te dokumenty musza byc - albo w urzedzie miejskim, albo gdzies w archiwum. Na jej podstawie wyrobia ci PKK. Mysle jednak ze ciezko bedzie bez osobistego stawiennictwa - ja wykorzystalem jakas przerwe swiateczna do tego.

Pozdrawiam i powodzenia
mlaskowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 16 marca 2019, 11:49


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 93 gości