Kurs zdany w 2012, problem z pkk, brak zaswiadczenia o ukonc

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs zdany w 2012, problem z pkk, brak zaswiadczenia o ukonc

Postprzez BadTrip » poniedziałek 20 sierpnia 2018, 17:05

Dzień dobry,
Kurs ukończyłem w 2012 roku, a niedawno chcialem po raz pierwszy podjac probe zdania teorii. Oprócz dowodu, zostalem poproszony o pkk. Niestety nie znam go, nie mam tez zaświadczenia o ukonczeniu kursu. W IMOLI bardzo ciężko otrzymać duplikat bez informacji o konkretnych datach egzaminow wewnętrznych, danych instruktora. Ciezko pamietac po 5 latach takie informacje. W IMOLI dostalem info, ze jak nie podam tych info to nie dadza mi duplikatu z archiwum, tylko bede musial ponownie zdac kurs... Czy jest jakies proste rozwiazanie? Czy moj nr pkk gdzies jest, jeśli tak to gdzie? Bede wdzięczny za pomoc, pozdrawiam!
BadTrip
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 sierpnia 2018, 16:55

Re: Kurs zdany w 2012, problem z pkk, brak zaswiadczenia o u

Postprzez szymonix » czwartek 23 sierpnia 2018, 17:53

Tak, twój nr PKK jest w wydziale komunikacji - idź i sobie weź. Zabierz aktualne zdjęcie.
Potem idź do dowolnego ośrodka szkolenia, raczej ten stary odpuść i wszystko załatwisz ..
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Kurs zdany w 2012, problem z pkk, brak zaswiadczenia o u

Postprzez oskbelfer » piątek 31 sierpnia 2018, 22:07

BadTrip napisał(a):Dzień dobry,
nie mam tez zaświadczenia o ukonczeniu kursu. W IMOLI bardzo ciężko otrzymać duplikat bez informacji o konkretnych datach egzaminow wewnętrznych, danych instruktora. Ciezko pamietac po 5 latach takie informacje.... Czy jest jakies proste rozwiazanie?


Jest proste rozwiązanie, idziesz do IMOLI i mówisz jak się nazywasz. Podajesz nazwisko i imię - jesli dostałeś zaświadczenie o ukończeniu kursu, to powinni wydać duplikat - ponieważ jesteś wpisany do książki ewidencji osób szkolonych.

Jeśli będą utrudniać - idziesz do wydziału komunikacji (starosty lub prezydenta miasta) i tam przedstawiasz sprawę - powinni bez problemu pomóc.


Inna kwestia jest taka - przepisy prd trochę się zmieniły, jazda - zasady egzaminu również. 2018m- 2012 = 4 lata....

Osobiscie poszedł bym po PKK, zapisał sie do innego OSK i zrobił kurs od podstaw.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości