Zapisywanie się na egzamin po rezygnacji

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zapisywanie się na egzamin po rezygnacji

Postprzez martis052 » środa 25 lipca 2018, 21:41

Witam.

Sprawa wygląda następująco: Na kilka dni przed egzaminem praktycznym skręciłam kostkę i wylądowałam w gipsie na dwa tygodnie, dlatego też zmuszona byłam anulować swój egzamin, co zrobiłam na 3 dni (egzamin planowany na środę, a anulowany w niedzielę) przed wyznaczonym terminem. Teraz gdy już moja noga wróciła do praktycznie pełnej sprawności, chcę zapisać się na nowo i tu pojawia się pewna kwestia: Na stronie infocar pisze: "W przypadku anulowania rezerwacji przez użytkownika po zapisie na egzamin przez Ośrodek Egzaminacyjny środki zostaną przekazane do Ośrodka Egzaminacyjnego na saldo PKK." Zwrotu na konto nie dostałam, więc domyślam się że te pieniądze "wiszą" gdzieś tam (przynajmniej taką mam nadzieję). I stąd moje pytanie: Czy teraz jak chcę się zapisać na kolejny egzamin to muszę jechać bezpośrednio do WORDu? Bo z tego co widzę nie mam raczej możliwości zapisania się przez serwis z wykorzystaniem tego "salda pkk".

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
martis052
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 lipca 2018, 21:34

Re: Zapisywanie się na egzamin po rezygnacji

Postprzez rpa » poniedziałek 24 września 2018, 12:55

Przy anulowaniu tracisz połowę wartości egzaminu, musisz przelać tę drugą połowę, po czym możesz zapisać się na egzamin.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Zapisywanie się na egzamin po rezygnacji

Postprzez szymonix » poniedziałek 24 września 2018, 20:37

Koleżanka pewnie już dawno zdała, odpowiadasz na suchara sprzed 2 miesięcy..
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości