ZMIANY W PYTANIACH EGZAMINACYJNYCH

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

ZMIANY W PYTANIACH EGZAMINACYJNYCH

Postprzez ella » piątek 30 grudnia 2005, 20:51

Od dnia 01.01.2006 zaczynają obowiązywać nowe znaki drogowe: A-31, A-32 oraz D-42, które zastąpią dotychczas występujące.


Zmiany w testach egzaminacyjnych dotyczyć będą ilustracji do pytań, w których występuje znak D-42 i znak A-31 (pozostały - A-32 w testach nie występuje).
W związku z tym prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na te pytania.


Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 19 sierpnia 2006, 22:56 przez ella, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Vella » piątek 30 grudnia 2005, 20:59

hmm, w pytaniach egzaminacyjnych i tak występują znaki A-31 i A-32 w nowej formie, więc myślę, że nikomu ta drobna zmiana problemu nie sprawi :)
Coś być musi... coś być musi, do cholery, za zakrętem...
Avatar użytkownika
Vella
 
Posty: 585
Dołączył(a): środa 30 listopada 2005, 22:07
Lokalizacja: Warszawa - Lublin

Postprzez wiruswww » piątek 30 grudnia 2005, 22:50

a wlasciwie co to zmienia? ja widze czegos istotnego
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez ella » piątek 30 grudnia 2005, 23:04

wiruswww napisał(a):a wlasciwie co to zmienia? ja widze czegos istotnego

Jak dla mnie to widzę tylko zmianę w znaku D-42. Bo w testach jest biała tablica z napisem miejscowości, a teraz będzie biała tablica z zabudową. Znaczenie znaku takie samo ale rysunek inny.
Być może znajdą się tacy którzy ucząc się testów na pamięć nie skojarzą pytania bo będzie inny rysunek. :wink:
Co to reszty to nie bardzo wiem o co chodzi. W mojej książce są takie same znaki o jakich piszą. Może w WORD były inne rysunki i wymieniają. A może inne kategorie prawa jazdy miały jeszcze w testach stare rysunki tych znaków

Jest to świeża wiadomość z głównej strony prawa jazdy, która ukazała się kilka godzin temu.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 201 gości