Jak zaaktualizowac PKK

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak zaaktualizowac PKK

Postprzez wolfgur » poniedziałek 16 kwietnia 2018, 12:26

Witam

Okolo 6 miesiecy temu mialem robione badania lekarskie by wyrobic sobie PKK, nie pamietam czy podawalem tam swojego syndromu. Czy mozna badania lekarskie zaaktualizowac w PKK bo teraz Szkola w ktorej ucze sie jezdzic zauwazyla ze mam „tiki” i narazie zawisila mi jazdy, nie moge jezdzic. Co musze zrobic? Od nowa wyrabiac PKK czy badania lekarskie i zaniesc im by zaaktualizowali, czy to zrobia? Prosze o pomoc bo jest to dla mnie wazne. Czy ktos borykal sie z takim problemem ze przez przypadek niepodal jakies swojej choroby i teraz ma/mial problemy?

Z gory dziekuje za odpowiedz
wolfgur
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 13 kwietnia 2018, 20:30

Re: Jak zaaktualizowac PKK

Postprzez Adip1 » piątek 11 maja 2018, 18:17

Hm... A więc należałoby najpierw zapytać w ośrodku czy podawali do urzędu powód zawieszenia, jeśli tak to najpierw do urzędu a później do lekarza i z powrotem do urzędu zaświadczeniem od lekarza.
Jeśli nie to prosto do lekarza ale ośrodek powinien wydać skierowanie do lekarza uprawionego do badania kierowców z powodem skierowania na powtórne badania. Sprawa zaczyna się komplikować ponieważ lekarz zapewne wystawi kolejne skierowanie do specjalisty w celu zdiagnozowania i sprawdzenia czy aby niema przeciwwskazań lub nie występują ograniczenia. Droga trochę dłuższa ale konieczna.
Zazwyczaj kończy się dobrze ;-)
Powodzenia
Adip1
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 11 maja 2018, 16:31
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 52 gości