Pytanie o teorie/praktyke

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pytanie o teorie/praktyke

Postprzez DriverPablo » piątek 16 lutego 2018, 14:05

Witam, mam takie pytanie otoź byłem za granicą 3-4 lata i wróciłem niedawno. W mojej auto-szkole godziny wyjedzone(30h) oraz zajęcia teorytyczne (30h)mam zaliczone natomiast musze zdać u nich tą TEORIE i PRAKTYKE i tu do was moje 2 pytania :

1) Czy teraz w auto szkołach auto szkoły mają testy teorytyczne te co są WORDZIE oficjalne ? Bo mam płytke jakąś z przed kilku lat z wyborczej oficjalne testy płyte ale nie wiem czy to aktualne. Nie wiem czy z tego sie uczyć żeby mnie jakies dziwne pytanie nie zaskoczyly na miejscu.

2) Czy auto szkoła po wyjeżdzeniu 30h nie może ostatnią godzine zamienic w praktyke (by u nich zdac) ? Tak mi mówił z tego co pamietam gościu z autoszkoły i wydawalo mi sie ze mam zaliczone. .. bo teraz musze wykupić godziny zeby tą praktyke zaliczyc. Jak to jest?

Z góry dziekuje za odpowiedzi!
DriverPablo
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 lutego 2018, 13:50

Re: Pytanie o teorie/praktyke

Postprzez kolezankafilizanka » piątek 16 lutego 2018, 19:13

1) Nie w każdej szkole. Płytka sprzed paru lat nie będzie aktualna. Uważaj na różnych dostawców pytań, niektórzy mieszają oryginalne pytania z własną twórczością. Ja zawsze patrzyłam, czy na zdjęciu jest hologram z PWPW, teraz może się to zmieniło...
2) Jeśli dobrze rozumiem, chodzi Ci o to, żeby na tej 30. godzinie zdać egzamin? Ja miałam taką okazję, ale nie chcę Cię zmylić - poczekajmy, jak jeszcze ktoś się tu wypowie.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości