* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest czw sie 28, 2014 16:37

Strefa czasowa UTC+1godz.

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi trasy.prawojazdy.com.pl. Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną po weryfikacji
przez moderatora (ella) otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: czw lip 31, 2014 21:35 

Witam, czy w Krakowie za prawo jazdy płaci się zaraz po egzaminie czy podczas odbioru? I interesuje mnie też czy "papiery" czyli zaktualizowane PKK WORD przesyła od razu do PWPW w celu wyprodukowania prawka? Pytam, ponieważ 2 dni temu zdałem egzamin a 18 lat kończe w przyszłym tygodniu i nie wiem czy produkcja prawa jazdy nastąpi dopiero dzień po 18 urodzinach. Pozdrawiam

PostZamieszczono: pt sie 01, 2014 08:40 

mam bardzo wazne pytanie. ile sie czeka na prawo od momentu ZAMÓWIENIA. nie chodzi mi o postepowanie administracyjne. jest to dla mnie wazne poniewaz czekam juz miesiac i przez brak jakichs papierow poczekam jeszcze troche..

PostZamieszczono: sob sie 09, 2014 13:07 

Nie do końca rozumiem pytanie. A na kiedyprawko.pl sprawdzałeś czy pokazuje ile zostało? :)

PostZamieszczono: czw sie 14, 2014 18:38 

Też nie do końca kumam pytanie, u mnie bez jakichś szczególnych papierków po prostu dwa tygodnie albo miesiąc (już nie pamiętam dokładnie) od egzaminu zgłosiłam się po odbiór no i tyle w temacie, bez jakichś komplikacji :D

PostZamieszczono: sob sie 23, 2014 17:49 

Witam,
a ja mam takie nietypowe pytanie. Jestem zameldowana w mieście A a przy wyrabianiu pkk zaznaczyłam, żeby prawo jazdy zostało przesłane do urzędu w mieście B (gdzie obecnie mieszkam). Moje pytanie brzmi czy prawo jazdy z wytwórni będzie przesłane bezpośrednio do miasta B czy najpierw w miejsce zameldowania i dopiero stamtąd przesłane do miasta z wniosku? Tak się składa, że w terminie kiedy powinno być ono gotowe do odebrania będę akurat przebywać w miejscu zameldowania i się zastanawiam czy jest szansa je tam odebrać, pomimo innego wyboru we wniosku... :roll:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.