Egzamin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin

Postprzez Agnieszka1 » czwartek 28 grudnia 2017, 20:24

Gdzie można sprawdzić czy mam ważny ukończony egzamin na prawo jazdy?Ukończyłam go kilkanaście lat temu, niestety nie pamiętam dokładnie roku.
Drugie pytanie jesli wszystkie dokumenty są w innym mieście niż obecnie mieszkam to czy muszę się tam udać czy mogę do starostwa w obecnym miejscu zamieszkania?
Agnieszka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 28 grudnia 2017, 20:18

Re: Egzamin

Postprzez kolezankafilizanka » środa 03 stycznia 2018, 10:42

Agnieszka1 napisał(a):Gdzie można sprawdzić czy mam ważny ukończony egzamin na prawo jazdy?Ukończyłam go kilkanaście lat temu, niestety nie pamiętam dokładnie roku.
Drugie pytanie jesli wszystkie dokumenty są w innym mieście niż obecnie mieszkam to czy muszę się tam udać czy mogę do starostwa w obecnym miejscu zamieszkania?


1) Twoje dokumenty z WORD, z adnotacją o zdawanych egzaminach, są zarchiwizowane w wydziale komunikacji miasta. Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo bodaj od 2013 roku, więc jeśli Ty zdawałaś go wczesniej, to on nie jest ważny.

2) Zadzwoń do swojego starostwa. Przypuszczam, że każą napisać Ci podanie i wystąpią o przesłanie tych dokumentów, albo wyślą Cię tam
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin

Postprzez Agnieszka1 » środa 03 stycznia 2018, 13:12

Przepraszam Wszystkich
Chodziło nie o zdany egzamin tylko o ukończenie kursu na prawo jazdy
Agnieszka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 28 grudnia 2017, 20:18

Re: Egzamin

Postprzez oskbelfer » środa 03 stycznia 2018, 20:00

Agnieszka1 napisał(a):Przepraszam Wszystkich
Chodziło nie o zdany egzamin tylko o ukończenie kursu na prawo jazdy


Powinnaś otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu. To czy musisz powtarzać kurs czy też on wystarczy zależy od daty jego ukończenia.

Jeśli interesuje Cię więcej informacjo to na stronie infocar jest to opisane....nie chce mi się szukać, a z głowy czyli z niczego nie podam, coby nie wprowadzić w błąd.

Nikt jednak nie będzie Ci w stanie pomóc jeśli nie pamiętasz nazwy osk gdzie kończyłaś kurs.

Inną kwestią jest wiedza i umiejętności. Osobiście sugerowałbym zrobić nowy kurs, ale to Twoja decyzja.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Egzamin

Postprzez JAKUB » niedziela 07 stycznia 2018, 22:21

Kurs 10-15 lat temu ukończony, bez przystąpienia do egzaminu państwowego jest nie do sprawdzenia.
Musisz zacząć od początku, czyli badanie lekarskie, fotka na dokument i dalej wyrobienie w urzędzie (wg. stałego meldunku) P.rofilu K.andydata na K.ierowcę.
Teorie (testy) zdać i wyjeździć 30 godzin .

p.s. możesz bawić się w archeologa i odkopać zapis swojej osoby w Książce Osób Szkolonych przez OSK. Ta scieżeka to jak granie w lotto. (99%- pudło) ...
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości