Jak to jest w krakowie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak to jest w krakowie

Postprzez Speed-cracow » piątek 23 grudnia 2005, 21:40

Witam, wreszcie udało mi sie zdać przed wczoraj :D

I teraz mam pytanie, jak to jest z odbiorem w krakowie, na poczatku trzeba zapłacić czy przy odbiorze, bo z tego co zrozumiałem co mówił egzaminator to trzeba na poczaku zapłącić i za jakis czas sie zgłosić po odbiór, a kolega mówił że przy odbiorze płacił. Wiec nie wiem w końcu jak to jest. A ile sie czeka bo egzaminator mówił miesiac a kolega 2 tygodnie czekał.

Z góry thx za odpoiwiedz
Speed-cracow
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 17 listopada 2005, 00:09

Postprzez cappricio » piątek 23 grudnia 2005, 21:52

zadzwon po prostu do wydzialu komunikacji i sie dowiedz :) najlatwiej i najpewniej ;)
Avatar użytkownika
cappricio
 
Posty: 788
Dołączył(a): sobota 20 sierpnia 2005, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez dianda » piątek 23 grudnia 2005, 23:54

standardowa odpowiedź w wydziale komunikacji:
-zapłacić od ręki i pokwitowanie przynieść w ten sam dzień
-odbiór z dowodem i znaczkami za miesiąc
Radzę podręczyć panią z okienka, lub sekretarkę :) by powiedziały coś więcej.

----
U mnie było tak, ze 2 tyg. miałam czekać na odbiór (13.12 i w tym dniu najwcześniej się stawić), prawko już było "na stoliku wydziału" 6.12.
Większość wydzialow komunikacji ma swoja strone (właśnie tam się dowiedziałam że mogę odebrać prawko, bo już jest!), na tejze stronie internetowej jest odnosnik do sprawdzenia czy prawo jazdy/karta drogowa jest juz gotowa do odbioru

Polecam zatem adres: https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx to głowny serwer papierów -centrala. Jak tam jest dokument, u ciebie w wydziale też :)
:arrow: Kat. B: 29.11.2005
>>>Zdane za pierwszym podejściem<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
dianda
 
Posty: 152
Dołączył(a): piątek 28 października 2005, 10:27

Postprzez Sławek_18 » sobota 24 grudnia 2005, 11:12

Śpij spokojnie do odbioru, przy odbiorze mozesz zaplacic.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Stefan1987 » poniedziałek 26 grudnia 2005, 17:01

Witam,
Speed_cracow o której miałeś egzamin?? Ja o 1130 więc może byliśmy w tej samej grupie...:D
Ja miałem tak, że stanowisko 13 i samochód też 13...:D więc od środy 13 to moja szczęśliwa liczba...:D
Ja mam zamiar iść koło 30 grudnia i ich pomęczyć, jak nie będzie to wezmę numer telefonu..(jakiś taki bezpośredni ) i będę ich codziennie męczył...:D

Co do strony i sprawdzania dokumentów to jest strona
http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=904&sub=sprawdzanie&query=typ%3Dpj

w piątek jeszcze działała, ale coś wczoraj jak patrzyłem to się nie ładuje. Wogóle www.krakow.pl mi sie nie laduje, wiec mooze to cos u nich albo u mnie.

A tak BTW to gratuluje...:D

U mnie kolega w wakacje czekał niecałe dwa tygodnie i płacił przy odbiorze.... oczywiście najpierw kasa a ppotem odbiór...

Pomimo świąt to nie powinno się przeciągać bo i tak święta były w czasie weekendu.

Pozdro.
Stefan1987
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 21 sierpnia 2004, 22:50

Postprzez wiruswww » poniedziałek 26 grudnia 2005, 17:28

na stronie pwpw jest stronka do sprawdzania wszystkich prawek skąd by się nie było. Wiedzisz 13 jednakk jest sczesliwa, ja sie urodziłem 13 i zawsze była to moja szczesliwa liczba
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez Stefan1987 » wtorek 27 grudnia 2005, 13:23

hehe na stronce
https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx
napisali ze juz trwa postepowanie administracyjne...:D
hehe...
Stefan1987
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 21 sierpnia 2004, 22:50

Postprzez Speed-cracow » wtorek 27 grudnia 2005, 14:49

Ja zdawałem o 10.30. I zapłace sobie przy odbiorze. :D
Speed-cracow
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 17 listopada 2005, 00:09

Postprzez erwin » wtorek 27 grudnia 2005, 18:53

Witam :)

Czy może mi ktoś powiedzieć według jakich zasad zdaje się egzamin w Krakowie?
Słyszałem, że od stycznia egzamin będzie już wegług nowych zasad, czyli parkowanie w ruchu ulicznym i.. drożej :(

Z tego co wiem, nowe przepisy mają być wprowadzone dopiero od 10 kwietnia 2006 :?

Więc jak jest na prawde?. Czy ośrodki mogą wprowadzać nowe zasady według własnego widzimisię?
erwin
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2005, 18:30

Postprzez cappricio » wtorek 27 grudnia 2005, 19:04

w krakowie nowe zasady wchodzą od maja (w rocznice wejscia do UE)...
reszta swiata od wczoraj.

skad Tyś sie urwał(a)? napisales/-as nowy temat a kilka pozycji nizej masz odpowiedz na pytanie swoje :|
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4038
Avatar użytkownika
cappricio
 
Posty: 788
Dołączył(a): sobota 20 sierpnia 2005, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Stefan1987 » środa 04 stycznia 2006, 20:22

więc,... [GŁOWNIE DOTYCZY KRAKOWA]
bylem dzis w urzedzie miasta z pytaniem o prawko. Mijały dziś 2 tygodnie wiec nalezalo sie zjawic. Mily pan wzial dowodzik poszedl do szafy sprawdzil... wrocil z pustymi rekami i podszedl do komputera, sprawdzil i powiedzial mi uprzejmie ze prwako do odebrania bedzie jutro kolo 1500. Dzien wczesniej bylem w urzedzie, aby sprawdzic czy nie bylo wczesniej a jakas pi*** pyta sie mnie czy zdalem.... chcialem uzyc magii ironi ale sie powstrzymalem... poszla nie bylo wiec powiedziala aby rzyjsc za tydzien i uwzglednic dzni swiateczne... no to ja majac jeszcze poczucie godnosci powiedzialem ze skoro 2 tygodnie mija w srode to przyjde w piatek.
Chodzi mi o to aby jak juz tam jestescie to poprosic aby sprawdzili w kompie bo oni raczej maja na pewno lepsze info niz w internecie na stronie tej do sprawdzania dostepnosci.
Na stronie patrze dzis i napisali ze prawko do odbioru, a i tak mam przyjsc jutro.
Wiec ludzie z kraka co czekacie na prawko o ponad 1,5 - 2 tygodni to jutro jest dostawa plasikow... :D

pozdrawiam i moze widzimy sie jutro w urzedzie miasta...:D
Stefan1987
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 21 sierpnia 2004, 22:50

Postprzez Speed-cracow » poniedziałek 09 stycznia 2006, 21:52

Heh, nie wiem co mam o tym myśleć już tydzień temu na stronie tej firmy co drukuje prawka pisze że mam prawko do odbioru, natomiast na krakowskiej cały czas utrzymuja ze mojego prawka nie ma? Co poradzić na taki feler ?
Speed-cracow
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 17 listopada 2005, 00:09

Postprzez dianda » poniedziałek 09 stycznia 2006, 23:47

problem w tym ze byly święta... i się przedłużyło.
:arrow: Kat. B: 29.11.2005
>>>Zdane za pierwszym podejściem<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
dianda
 
Posty: 152
Dołączył(a): piątek 28 października 2005, 10:27


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 225 gości