niedopuszczony do egzaminu z winy lekarza

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

niedopuszczony do egzaminu z winy lekarza

Postprzez mxmeli » sobota 23 grudnia 2017, 10:33

witam, wczoraj w wordzie dosłownie minute przed egzaminiem zostalem poinformowany ze w papierach lekarz zaznaczyl (prawdopodobnie przez pomylke) ze podczas jazdy musze miec na sobie soczewki i okulary (jednoczesnie) przez co zostalem niedopuszczony do egzaminu praktycznego. Do lekarza na badania przyszedlem w soczewkach, podczas wypelniania papierow pytal mnie czy wole jezdzic w okularach czy soczewkach, powiedzialem ze w soczewkach, egzaminator z wordu dzwonil do wydzialu komunikacji i potwierdzili ze musze miec na sobie soczewki i okulary jednoczesnie co wydaje mi sie ze jest wrecz nie dopuszczalne przez okulistow, jesli zaloze okulary i soczewki to kompletnie nic nie widze i po minucie bola mnie oczy. Co sadzicie o calej sytuacji? Teraz musze wracac do lekarza zeby mi to poprawil i zapisywac sie od nowa a stres i pieniadze przepadly.
mxmeli
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 23 grudnia 2017, 10:27

Re: niedopuszczony do egzaminu z winy lekarza

Postprzez bartek0807 » środa 27 grudnia 2017, 21:44

To w ogóle jest kod na to i na to jednocześnie ?

01.01 – okulary,
01.02 – soczewki kontaktowe,
01.03 — szkła ochronne,
01.04 — szkło matowe,
01.05 — przepaska na oko,
01.06 – okulary lub szkła kontaktowe


Zrobiłeś sobie jakiś skan/kopie orzeczenia,żeby sprawdzić jaki masz tam kod ?

Czytałem,że sporo osób ma problem,bo w orzeczeniu ma 01.01 i jak przesiada się na soczewki kontaktowe to nie chcąc mieć problemów musi lecieć po orzeczenie z kodem 01.06 lub 01.02, ale o sytuacji w której musi mieć i to i to nie czytałem :) Musiał by chyba wpisać w orzeczenie jednocześnie 01.01 i 01.02 zamiast po prostu 01.06 ,żeby ktokolwiek zinterpretował to tak,że musi być jednocześnie i to i to ;)
bartek0807
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 17:26

Re: niedopuszczony do egzaminu z winy lekarza

Postprzez JAKUB » czwartek 28 grudnia 2017, 17:02

Badania zrobione w przychodni,... czy na sali wykładowej?
Jeżeli na sali - polubownie egzamin na koszt OSK.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: niedopuszczony do egzaminu z winy lekarza

Postprzez DrARG » poniedziałek 28 stycznia 2019, 18:05

Jestem lekarzem. Zazwyczaj wpisuję kod 01.06, czyli ALBO soczewki, ALBO okulary. Wtedy można uniknąć takich sytuacji Oczywiście jest bzdurą, żeby nosić jednocześnie soczewki i okulary.
Doc
DrARG
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 14 stycznia 2019, 21:40


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości