Po długiej przerwie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Po długiej przerwie

Postprzez kalul » sobota 11 listopada 2017, 20:26

Witam,

Ostatni raz do egzaminu podchodziłem ok. 3 lata temu - nieudanego oczywiście i po tej nieudanej próbie z różnych względów więcej do egzaminu już nie podchodziłem. Teraz stwierdziłem że chciałbym spróbować jeszcze raz i tu mi się nasuwa kilka pytań:
1. Z tego co wyczytałem to kurs, który już odbyłem jest dalej ważny? Więc teraz powinny mnie interesować już tylko wyłącznie jazdy doszkalające?
2. Egzamin teoretyczny który zdałem też jest ważny?
3. Mój profil kandydata na kierowcę (PKK) chyba wygasł? Czy muszę go wyrabiać na nowo w starostwie? Czy mogę jakoś przywrócić poprzedni?
4. Mój ostatni egzamin odbywał się samochodem Skoda Fabia. Teraz L-ki to Hyundaie i20. Czy ma to jakieś znaczenie i jeżdżę jak wszyscy Hyundaiem? Bo często na ulicach widuję dalej Skody z L-ką.

Z góry dziękuję za odpowiedzi !
kalul
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota 11 listopada 2017, 19:56

Re: Po długiej przerwie

Postprzez rpa » wtorek 28 listopada 2017, 11:48

1. Jest ważny. Możesz brać jazdy, możesz też od razu zapisać się na egzamin.
2. Jeśli zdawałeś "nowy" egzamin (z filmikami i limitowanym czasem odpowiedzi), to tak. W 2014 chyba już był nowy ;)
3. Twoje PKK czeka w starostwie powiatowym. Przejdź się tam z aktualnym zdjęciem
4. Będziesz zdawać na tym, co podstawią. Jeśli w WORDzie są tylko hyundaie, to na pewno będziesz zdawać na jednym z nich Samochód, na którym się szkoliłeś nie ma znaczenia.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości