Powrót po latach i sprawa PKK

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Powrót po latach i sprawa PKK

Postprzez Biedan » niedziela 05 listopada 2017, 18:41

Cześć wszystkim!
Czytałem wiele wątków o powrocie po latach do egzaminów, ale nie daje mi spokoju sprawa PKK.
Kurs zacząłem w marcu 2014. Ostatni egzamin praktyczny miałem we wrześniu 2015 i po tym czasie już nie próbowałem. Wiem, że powinienem iść do starostwa i poprosić o przesłanie moich dokumentów do ośrodka, ale tutaj pojawia się sprawa PKK. Czytam, że powinienem coś takiego mieć, ale ja albo tego nie mam, albo nie pamiętam. Mogę po prostu iść do starostwa bez tego, czy powinienem wcześniej coś ogarnąć z tym profilem?

Pozdrawiam, Biedan Wstrecz.
Biedan
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 05 listopada 2017, 18:32

Re: Powrót po latach i sprawa PKK

Postprzez brygidKa » czwartek 09 listopada 2017, 14:47

profil zakładasz w starostwie właśnie, więc idź do nich
brygidKa
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela 03 grudnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Radzionków

Re: Powrót po latach i sprawa PKK

Postprzez kalul » niedziela 12 listopada 2017, 00:33

A czy zmiana samochodu ma znaczenie. Tzn kurs 3 lata temu ukończyłem Skodą. Teraz każdy jeździ Hyundaiem. To rozumiem że zdaje egzamin i jazdy doszkalające robię także Hyundaiem?
kalul
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota 11 listopada 2017, 19:56

Re: Powrót po latach i sprawa PKK

Postprzez jarececk » poniedziałek 08 stycznia 2018, 22:18

Jeśli ostatni raz przystępowałem do egzaminu 8 lat temu w WORDzie na Odlewniczej w Warszawie, a chciałbym teraz w innym WORDzie w Warszawie to jak powinienem to załatwić? Co z badaniami lekarskimi? Co muszę zrobić? Jakieś nowe zdjęcia, nowe badania, jakieś dokumenty z Wydziału Komunikacji?
jarececk
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 08 stycznia 2018, 19:00

Re: Powrót po latach i sprawa PKK

Postprzez jarececk » środa 10 stycznia 2018, 14:36

Podbijam temat i dorzucam jeszcze pytanie o to czy jeśli zdawałem ostatni raz egzamin w styczniu 2010 to mogę jechać się od razu zapisać na egzamin, czy powinienem jechać do Wydziału Komunikacji w urzędzie (Warszawa, Praga-Południe). Czy badania lekarskie mogły stracić ważność i powinienem zrobić nowe?
jarececk
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 08 stycznia 2018, 19:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 44 gości