Ponowny egzamin kat. B

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Ponowny egzamin kat. B

Postprzez Damian1996 » środa 01 listopada 2017, 14:01

Witam. Mam kilka pytań związanych z ponownym zdawaniem egzaminu teoretycznego oraz praktycznego z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, który mija za rok.

Z informacji umieszczonych w internecie wynika, że mogę zdać egzamin państwowy teoretyczny z zakazem prowadzenia pojazdów, jednak mam kilka pytań odnośnie tych informacji.

1. Czy mogę zdawać egzamin teoretyczny w mieście innym niż zdawałem egzamin pierwszy raz ? Jeżeli tak to jakie dokumenty muszę posiadać, aby zapisać się na egzamin ?

2. Czy mogę zdawać egzamin praktyczny po upływie zakazu prowadzenia pojazdów w mieście, w którym zdawałem prawo jazdy pierwszy raz, gdy egzamin teoretyczny zdałem w innym mieście ? Jeżeli tak to jak powinno wyglądać zapisanie się na egzamin praktyczny po zdaniu teorii i jak załatwić to, aby WORD wiedział, że zdałem teorię w innym mieście?.

3. Jakie czynności muszę wykonać jeżeli minie mi zakaz lub jeżeli sąd przychyli się do zmiany zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych niewyposażonych w blokadę alkoholową.

Dziękuję.
Damian1996
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 listopada 2017, 13:50

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 79 gości