Wznowienie tematu prawa jazdy i jego definitywne zakończenie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wznowienie tematu prawa jazdy i jego definitywne zakończenie

Postprzez bommmbelo » wtorek 26 września 2017, 13:07

Witam serdecznie :)

Sprawa wygląda następująco – w lutym 2013 zapisałem się na kurs prawa jazdy, a w czerwcu zdałem egzamin wewnętrzny. Do państwowego egzaminu z teorii przystąpiłem dopiero w kwietniu 2014 i go zaliczyłem (niestety przed zmianą o bezterminowej ważności egz. z teorii). Chciałbym obecnie definitywnie zakończyć temat prawka. Teorię poprzypominam sobie + porobię testy, natomiast jazdy przed egz. praktycznym będę w OSK wałkował od nowa. Pytanie następujące: żebym mógł za miesiąc/dwa max przystąpić do egz. z teorii, to muszę ponownie przechodzić badania, wyrabiać zdjęcie, zakładać PKK itp.? Jakie formalności mnie czekają? Dodam, że kurs robiłem we Wrocławiu, do którego przyjechałem na studia i już tu pozostałem, ale póki co meldunek dalej mam w swoim rodzinnym mieście. Za pomoc w tej sprawie z góry serdeczne dzięki :) Pozdrawiam
bommmbelo
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 19 marca 2014, 12:19

Re: Wznowienie tematu prawa jazdy i jego definitywne zakończ

Postprzez eragon » wtorek 26 września 2017, 18:42

Skoro masz PKK, to tylko fotke trzeba aktualną donieść do WK. A badania miałes bezterminowe?
Zapisz się na teorię spokojnie..
Idź do OSK, resztę tam ci wyjaśnią..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Wznowienie tematu prawa jazdy i jego definitywne zakończ

Postprzez bommmbelo » wtorek 26 września 2017, 18:57

No właśnie nie pamiętam, czy badania były bezterminowe czy na jakiś okres - rozumiem, że to Wydział Komunikacji ma te dokumenty i tam mogę uzyskać tą informację? Jeśli tak, to czy dalej wrocławski WK ma moje dokumenty, czy może zostały odesłane do WK właściwego ze względu na meldunek..?
bommmbelo
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 19 marca 2014, 12:19

Re: Wznowienie tematu prawa jazdy i jego definitywne zakończ

Postprzez bommmbelo » środa 27 września 2017, 10:22

Z badaniami niestety nie pamiętam jak było, tzn. czy bezterminowo, czy na jakiś określony czas. Rozumiem, że te dokumenty posiada WK i tam należy się udać, aby to sprawdzić? Jeśli tak, to czy mowa jeszcze o wrocławskim WK, czy czasem doki nie zostały odesłane do WK właściwego ze względu na miejsce meldunku..? To już w sumie 4 lata od ukończenia kursu..
bommmbelo
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 19 marca 2014, 12:19


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości