Badanie lekarskie a okulary

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Badanie lekarskie a okulary

Postprzez jimmyjoint » sobota 02 września 2017, 12:18

Witam. Pierwszy raz jestem na tym forum i potrzebuje odpowiedzi na pytanie. Czy przejde badanie lekarskie nie posiadajac okularow? Mam wade ale akurat okulary mam u okulisty bo bede mial wymieniane szkla. Kurs sie zaczyna 04.09 o 18:00 a okulary bede mial maksymalnie 4 dni pozniej. Jesli przejde badanie to zdaze zapisac sie jeszcze w poniedzialek. Bardzo dziekuje z gory za wszelka pomoc.
jimmyjoint
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 02 września 2017, 12:05

Re: Badanie lekarskie a okulary

Postprzez kolezankafilizanka » poniedziałek 04 września 2017, 09:46

jimmyjoint napisał(a):Witam. Pierwszy raz jestem na tym forum i potrzebuje odpowiedzi na pytanie. Czy przejde badanie lekarskie nie posiadajac okularow? Mam wade ale akurat okulary mam u okulisty bo bede mial wymieniane szkla. Kurs sie zaczyna 04.09 o 18:00 a okulary bede mial maksymalnie 4 dni pozniej. Jesli przejde badanie to zdaze zapisac sie jeszcze w poniedzialek. Bardzo dziekuje z gory za wszelka pomoc.


Nie sądzę... Jeśli do jazdy autem masz obowiązek mieć okulary, to lekarz, zanim wystawi Ci zaświadczenie, zechce sprawdzić, jak Ty widzisz w tych szkłach. (Przynajmniej u mnie tak było: sprawdzanie w okularach i bez; czy wada się nie posunęła, itd.).

Ale może dogadasz się z właścicielem OSK, żeby poczekał na to Twoje zaświadczenie, doniesiesz je, jak zaczniesz kurs.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Badanie lekarskie a okulary

Postprzez eragon » poniedziałek 04 września 2017, 15:23

kolezankafilizanka napisał(a):może dogadasz się z właścicielem OSK

Oczywiście, że się dogada..
A ty się dogadaj z regulaminem forum - pkt. 12
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Badanie lekarskie a okulary

Postprzez kolezankafilizanka » czwartek 07 września 2017, 09:53

Igor, Eragon tu nic niegrzecznego do mnie nie napisał
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Badanie lekarskie a okulary

Postprzez igor32 » czwartek 07 września 2017, 10:49

kolezankafilizanka napisał(a):Igor, Eragon tu nic niegrzecznego do mnie nie napisał


Wiesz, chodzi mi o jego wieczne pouczenie wszystkich. Jestem przeczulony na punkcie tego typka cwaniaczk..a, takiego chamst..wa jakie prezentował na moim wątku dawno nie widziałem. Pozdrawiam
igor32
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek 02 stycznia 2012, 20:03


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości