Odbiór prawka

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Odbiór prawka

Postprzez Kredens » środa 30 sierpnia 2017, 10:06

Nie znalazłam odpowiedniego działu, a link mający mnie do niego zaprowadzić - nie działa.

No więc WRESZCIE udało mi się zdać praktykę! Teraz z pełna niecierpliwością oczekuję na prawo jazdy w Szczecinie. Od przedwczoraj na info carze mam status "PKK zostało przyjęte przez wydział komunikacji". Uiściłam opłatę za wydanie prawka od razu po egzaminie, również przez Infocar. Wiem ze pytań było pewnie milion, ale co dalej? Czy muszę czekać na pojawienie się kolejnego statusu? Czy moje prawo jazdy zostanie już wyprodukowane czy donieść JesCze jakieś dokumenty/wniosek/dowód opłaty?

Jestem zupełnie zielona w tej kwestii i boje się ze będę czekać tygodniami a tu niespodzianka - czegoś nie doniosłam.
Kredens
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 31 lipca 2017, 11:51

Re: Odbiór prawka

Postprzez Karolina1994 » środa 30 sierpnia 2017, 15:14

Trzeba czekać aż pojawi się komunikat że pj jest do odebrania. Chociaż nie jestem pewna co do dowodu wpłaty, ja musiałam dać w wk
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10

Re: Odbiór prawka

Postprzez radomir » środa 30 sierpnia 2017, 15:28

Na InfoCar jest taka informacja przy opłatach:
Po dokonaniu płatności, wygenerowane zostanie potwierdzenie transakcji (w formacie PDF), z którego wydrukowaną kopią powinieneś udać się do urzędu w celu zamówienia dokumentu.


Więc dla pewności lepiej podejść i sprawdzić w urzędzie osobiście.
radomir
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 19 sierpnia 2017, 16:33
Lokalizacja: Chełm


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 43 gości