Znów oblane...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Znów oblane...

Postprzez Blacksmith » środa 02 sierpnia 2017, 14:10

AMP napisał(a):w każdym WORDzie możesz trafić na jakiegoś du***, to tak jak na drodze - możesz trafić na palanta, który rozwali ci auto, albo inne nieszczęście cię spotka... i trzeba sobie poradzić z sytuacją.

No dobra, na drodze są palanci. I czy uważasz zatem, że z nimi nie należy walczyć? Nie nakładać na nich kar? I tak samo z egzaminatorami, z tymi chamskimi należy walczyć. A jednak się nie walczy! Słuchaj młoda damo.... Nawet jeśli w wybranym WORD jest tylko jeden egzaminator cham... to mimo wszystko ile dziennie egzaminów się odbywa z jego udziałem? I takie egzaminy z chamem ze sprawiedliwością i sprawdzeniem umiejętności nie mają nic wspólnego. Bo zdający zamiast skupić się na jeździe to myśli tylko: "Jest wrogo nastawiony, zaraz mnie uwali". I nie wstawiaj tych głupich uśmieszków, bo akurat tutaj mamy do czynienia z poniżaniem godności człowieka, zabieraniem jego cennego czasu i wyciąganiem ciężko zarobionych pieniędzy. Piszesz, że trafiałaś na porządnych, więc jeszcze raz powtarzam, nie masz pojęcia co to znaczy trafić na chama.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Znów oblane...

Postprzez AMP » środa 02 sierpnia 2017, 14:29

Nie potrzebnie wchodzisz na taki ton. Sugerowałabym czytać uważnie -
Blacksmith napisał(a):No dobra, na drodze są palanci. I czy uważasz zatem, że z nimi nie należy walczyć? Nie nakładać na nich kar? I tak samo z egzaminatorami, z tymi chamskimi należy walczyć. A jednak się nie walczy!

Nie zawsze musisz walczyć z bronią w ręku, czasem wystarczy, że zapanujesz nad swoimi emocjami.
Poza tym, to ty miałeś palanta i co zrobiłeś?
Z tego co zrozumiałam to nic, do tej pory nie możesz pogodzić się z tym wydarzeniem i na samą myśl skacze ci ciśnienie.
Z moje strony to tyle, bo zaraz zrobi się pyskówka.
AMP
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek 18 kwietnia 2017, 10:44

Re: Znów oblane...

Postprzez klebek » środa 02 sierpnia 2017, 14:42

Blacksmith napisał(a): I nie wstawiaj tych głupich uśmieszków, bo akurat tutaj mamy do czynienia z poniżaniem godności człowieka, zabieraniem jego cennego czasu i wyciąganiem ciężko zarobionych pieniędzy. Piszesz, że trafiałaś na porządnych, więc jeszcze raz powtarzam, nie masz pojęcia co to znaczy trafić na chama.


Wspomniałem coś na ten temat wyżej. Nie będzie to kolejny temat w którym będziesz uzewnętrzniał swoje żale na temat WORD. Ktoś może być niemiły, ale egzamin jest przeprowadzony zgodnie z zasadami, na drodze też nie wszyscy kierowcy są dla nas mili. Jeśli ktoś potrafi jeździć to zda, a jeśli nie, to widocznie musi się czegoś douczyć, a nie szukać winy w egzaminatorach. Powinno się zacząć od siebie, a nie od obwiniania wszystkich wokół. Temat zamykam, bo osoba, która go założyła otrzymała już swoją odpowiedź i robi się tu niepotrzebny OT.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości