Instruktor - wynik/wgląd egzamin i nieobecność

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Instruktor - wynik/wgląd egzamin i nieobecność

Postprzez JJmontana27 » środa 19 lipca 2017, 09:37

Witam,
Męczy mnie kwestia egzaminu praktycznego.
Mam 2 pytania:
1. Czy instruktor szkoły jazdy (mój prowadzący ewentualnie sama szkoła jazdy) ma wgląd w wynik egzaminu czy był negatywny czy pozytywny i powód nie zdania egzaminu?
Znalazłam stary podobny wątek, ale ostatnie odpowiedzi były z 2012-2013 i wiem z doświadczenia że w tym czasie mogło się dużo zmienić..

2. I drugie pytanie: Jeśli się nie pojawię na ustalonym terminie egzaminu, to czy automatycznie uznają mi go za niezaliczony w papierach? Wiem, że zaliczka przepada, ale jak to wygląda formalnie?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam
JJ
JJmontana27
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 19 lipca 2017, 09:24

Re: Instruktor - wynik/wgląd egzamin i nieobecność

Postprzez eragon » środa 19 lipca 2017, 15:25

Ad. 1 - nie, bo skąd.. Chyba, że się pochwalisz..
Ad. 2 - tak, przepada. Jedyny wyjątek to pobyt w szpitalu. Bierzesz wypis i w WORDzie się usprawiedliwiasz.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Instruktor - wynik/wgląd egzamin i nieobecność

Postprzez ewulenka » środa 19 lipca 2017, 19:00

Dokładnie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Co do pierwszego pytania obowiązuje ochrona danych osobowych więc odpada a co do 2 wiadomo że uznają za oblany oni się nie cackają
ewulenka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 lipca 2017, 18:50

Re: Instruktor - wynik/wgląd egzamin i nieobecność

Postprzez skov » środa 19 lipca 2017, 21:07

eragon napisał(a):Ad. 2 - tak, przepada. Jedyny wyjątek to pobyt w szpitalu. Bierzesz wypis i w WORDzie się usprawiedliwiasz.


a podasz jeszcze podstawę prawną na mocy której WORD widząc wypis ze szpitala usprawiedliwia nieobecność i co to oznacza? :D

eragon napisał(a):A może jeszcze dupke ci podetrzec??
Skoro nie rozumiesz pisanego to idź w ślady Leszka.


a konkretnie w temacie "wypisu ze szpitala" coś możesz napisać czy jednak wolisz dupkę podcierać?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości