Kilka pytań o egzamin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kilka pytań o egzamin

Postprzez jozek1234 » wtorek 11 lipca 2017, 18:33

Witam wszystkich serdecznie,

Mam kilka pytań o egzamin, głownie chciałem dowiedzieć się jak wygląda egzamin teoretyczny w wordzie. Jak wygląda początek egzaminu czeka się przed salą i ktoś wyczytuje ludzi z listy, czy po prostu wchodzi się do sali i weryfikuję się dane na komputerach? I drugie pytanie czy mogę zapisać się na teorię jeśli nie kontaktowałem się z OSK na stronie info-car pokazane jest że PKK jest stworzone i tylko tyle, nie mam tego że PKK zostało pobrane ani zwrócone przez OSK?

Dziękuje z góry za odpowiedź!
jozek1234
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 11 lipca 2017, 18:22

Re: Kilka pytań o egzamin

Postprzez kolezankafilizanka » wtorek 11 lipca 2017, 21:11

jozek1234 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie,

Mam kilka pytań o egzamin, głownie chciałem dowiedzieć się jak wygląda egzamin teoretyczny w wordzie. J


Cześć. We Wrocławiu czekaliśmy przed salą, pan wyczytywał nazwiska i sprawdził dowody osobiste. Na kompach weryfikuje się dane i jest czas na zgłoszenie błędów w nich, pan mówił, że to ważne, bo potem te dane są w dokumencie prawa jazdy.

Ws. PKK niech się wypowiedzą inni, nie znam zawiłości procedur.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kilka pytań o egzamin

Postprzez bartek0807 » środa 12 lipca 2017, 05:48

Teorię możesz zadać przed pójściem do OSK. Jak już będziesz gotowy do egzaminu zapisujesz się przez infocar, albo bezpośrednio w Wordzie, zdajesz i dopiero po zdaniu idziesz do OSK, gdzie masz zajęcia z pierwszej pomocy + praktykę
bartek0807
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 17:26


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości