Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

Postprzez Ekoski » poniedziałek 10 lipca 2017, 12:59

Witam wszystkich serdecznie,

mam małą wątpliwość i wierzę, że znajdzie się tutaj osoba, która ją rozwieje.

OK. 2 lat temu zapisałem się do OSK na kurs prawa jazdy. Wychodziłem teorię, nawet wyjeździłem z 6 godzin.
Niestety z przyczyn osobistych musiałem przerwać szkolenie i zarzucić temat prawa jazdy.

Ostatnio postanowiłem dokończyć tą niezałatwioną sprawę. Chciałem zapisać się na teorię ale mój numer PKK był blokowany przez poprzedni OSK.
Z tym sobie poradziłem kontaktując się z OSK i już numer jest zwolniony - z tego co widzę na stronie info-car.pl

Moje zasadnicze pytanie brzmi, skoro mam zwolniony numer PKK (natomiast nie ma tam żadnych wpisów ze strony poprzedniego OSK o ukończonej teorii ale na tym mi nie zależy) to czy mogę zapisać się na egzamin teoretyczny czy taki wybór jest zarezerwowany tylko dla osób które jeszcze nie zapisały się w ogóle na żaden kurs?

Dziękuje z góry za odpowiedź!
Ekoski
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 10 lipca 2017, 12:51

Re: Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

Postprzez kolezankafilizanka » poniedziałek 10 lipca 2017, 18:36

Ekoski napisał(a):
Moje zasadnicze pytanie brzmi, skoro mam zwolniony numer PKK (natomiast nie ma tam żadnych wpisów ze strony poprzedniego OSK o ukończonej teorii ale na tym mi nie zależy) to czy mogę zapisać się na egzamin teoretyczny czy taki wybór jest zarezerwowany tylko dla osób które jeszcze nie zapisały się w ogóle na żaden kurs?

Dziękuje z góry za odpowiedź!


Musisz zdać egzaminy wewnętrzne. Po tych zdanych egzaminach OSK uwalnia Twój profil i zapisujesz się w WORD.
Ale ja tego właśnie nie rozumiem: nie zdawałeś wewnętrznych, a mimo to Twój profil jest uwolniony?
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

Postprzez Ekoski » poniedziałek 10 lipca 2017, 22:12

Został zwolniony na moja prośbę po moim telefonie do tego ośrodka, zwłaszcza ze na praktykę i tak chciałem zapisać sie do innego OSK.

Na info-car po wpisaniu numeru przy sprawdzaniu statusu, pojawia sie informacja - numer został zwrócony/zwolniony przez OSK.

Stad moje zasadnicze pytanie, czy w takiej sytuacji moge zapisac sie od razu na egzamin teoretyczny? W planie mam zdać egz. z teorii i zapisać sie od razu na jazdy do innego OSK. Niechciałbym zwyczajnie dowiedzieć sie tego ponownie tracąc 30 zł przy zapisie na egzamin - tak wlasnie dowiedziałem sie ze mój numer PKK nie ostał zwolniony przez OSK :)
Ekoski
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 10 lipca 2017, 12:51

Re: Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

Postprzez tomcioel1 » wtorek 11 lipca 2017, 00:26

Żadnych egzaminów wewnętrznych zdawać w tym momencie nie musisz ...
OSK zwolnił ci profil natomiast jeżeli tam nie ma żadnych wpisów to tak jakbyś w ogóle szkolenia nie zaczynał - możesz więc śmiało zapisać się na egz teoretyczny jako ekternista i po zdaniu egzaminu w wordzie rozpocząć szkolenie w dowolnej szkole. Trochę szkoda tylko tych godzin wyjeżdżonych - na profilu nie ma o nich informacji więc jak dla ciebie teraz to 30 godzin min do wyjeżdżenia - poprzedni osk zrobił cię trochę w balona ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

Postprzez Ekoski » wtorek 11 lipca 2017, 09:40

Te jazdy to akurat najmniejszy problem ;) Chętnie wyjeżdżę te 30 godzin od początku.
Dzięki wielkie za odpowiedź! W takim razie idę zapisać się na egzamin ;)
Ekoski
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 10 lipca 2017, 12:51

Re: Przerwany kurs a egzamin teoretyczny?

Postprzez eragon » wtorek 11 lipca 2017, 10:58

Ekoski napisał(a): tracąc 30 zł przy zapisie na egzamin

W/g mnie kasa nie przepadła - odrzuciło ci tylko probe ustalenia terminu. Teraz sprobuj termin sobie ustalic. Jeśli bedzie jakis problem to telefon do WORD..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości